ST. GARDA KROUNA - ST. GARDA PROSETÍN 4 : 4 ( 1 : 3 )
Přidal/a admin dne October 03 2011 20:30:38

Krouna - V neděli 2. října 2011 se konal v Krouně za krásného slunečného odpoledne posvícenský fotbal, kde se představili bývalí fotbalisté Krouny, tj. stará garda.

Domácí vyzvali k souboji starou gardu z Prosetína. Se sestavou byli problémy, na obou stranách. Skoro celý první poločas jsme hráli v deseti a to se projevilo i na výsledku. Na začátku utkání jsme se ujali vedení, ale do přestávky hosté dokázali skóre otočit.

Druhý poločas jsme hráli zase přesilovku my a hra se otočila. Prosetín sice měl několik slibných šancí, ale proměnil pouze jednu. Krouna využila celkem tři, takže výsledek 4:4 je dost uspokojivý.

Po ukončení zápasu nám připravil TJ Sokol Krouna občerstvení, za které velice děkujeme.

Za Krounu nastoupili tito hráči: Chlupáč Leoš, Jiruše Vladimír, Knettig Miroslav, Švanda Petr, Žďánský Zdeněk, Kouderlka Milan, Vávra Petr, Uchytil Ladislav, Žejdlík Josef, Bukáček Ladislav, Černý Miloš, Tomášek Marek, Pešek Libor.

Branky za domácí vstřelili: Bukáček, Uchytil, Žejdlík, Švanda.

Všem účastníkům děkuje za účast. Organizátor p. Žďánský.