A JE TO TADY … !!! NAŠE PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ
Přidal/a admin dne October 04 2011 21:40:01

Krouna - Okresní přebor mladších přípravek - VI. kolo (v minulém V. kole jsme měli volno).

FC Zaječice - TJ Sokol Krouna 3:1 (0:0)

Domácí působili z počátku fotbalovějším dojmem, ale náš tým bojoval a držel poločasový výsledek 0:0.

Po změně stran jsme sice hru v poli vyrovnali, ale góly začali padat do naší sítě. Domácí vedli již 3:0. Na konečný stav 3:1 upravil Michal Bečička, který skóroval po individuální akci Marka Nekvindy, jehož velký zápas měl teprve přijít …

branka: Michal Bečička

TJ Sokol Krouna - SK Chrast 5:3 (2:1)

A je to tady … !!! Naše první vítězství.

Již před utkáním jsme upozorňovali naše chlapce, že na našeho soupeře z Chrasti dokážeme zahrát a můžeme dnes konečně zvítězit.

Kluci hráli dobrý fotbal se spoustou šancí na obou stranách. V průběhu druhého poločasu jsme vedli již 4:1, kdy se premiérově trefil z přímého kopu Martin Zástěra.

V závěru zápasu se rozstřílel také soupeř, snížil na 4:3 a sahal po vyrovnání. Což zamávalo s nervovými soustavami nejen nás trenérů, ale i přihlížejících rodičů a fanoušků.

Naštěstí velký zápas odehrál Marek Nekvinda, který nasázel soupeři postupně 4 góly a nás všechny přihlížející uklidnil proměněným pokutovým kopem na konečných 5:3.

branky: Marek Nekvinda 4x, Martin Zástěra

V brance se vystřídali oba naši brankáři – Matěj Arnošt Zahradník, Dan Tomášek V poli nastoupili : Janko Lukáš, Janko Ondřej, Švanda Ondřej, Pešek Libor, Pokorný Václav, Zástěra Martin, Zástěra Matěj, Bečička Michal, Nekvinda Marek Po vítězném zápase jsme si spolu s hráči mohli poprvé zakřičet náš vítězný pokřik:

Góly jsme dali,

vítězi se stali,

ze hry radost máme,

a tak vyhráváme, hej, hej, hej

Děkujeme všem hráčům, kteří se nám postarali o pěkný sportovní zážitek, za což jsme na ně patřičně pyšní.

Tento pátek proběhne místo tréninku přátelský zápas s družstvem z Orle. Zahájení zápasu v 16:30 hod. Sraz na hřišti v 16 hod.

O víkendu se utkáme o body s týmy Sokol Holetín a Luže. Hráno v Kameničkách 9.10.2011 od 13 hod.

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.