TATRAN MIŘETICE - TJ SOKOL KROUNA 2:0 (0:0)
Přidal/a admin dne September 04 2012 18:25:53

Krouna - V zápase dvou okresních soupeřů byl k vidění nezáživný fotbal, z kterého diváky muselo bolet za krkem, jak se po většinu času otáčeli za nakopávanými balony. Domácí mohli jít do vedení v 15. minutě, jenže po zmatku před L. Bártou nedokázali dopravit míč do sítě. Hosté se dočkali brankové příležitosti ve 28. minutě, ale Bečička v dobré pozici hlavou mířil nad branku. V závěru první půle ještě vytěsnil L. Bárta dobře kopnutý přímý volný kop na roh, a tak se do kabin odcházelo za stavu 0:0.

Úvod druhé půle patřil domácím, už ve 47. minutě odcentroval přes dva nedůrazné obránce Krouny střídající Beran a zkušený T. Řezníček hlavičkou otevřel skóre 1:0. Miřetice byli poté lepším mužstvem, ale hosté mohli paradoxně vyrovnat, kdy po brejkové situaci mířil Svatoň těsně vedle již překonaného brankáře Alinče. Stínem utkání je situace z 63. minuty, kdy si na nerovném terénu špatně došlápl M. Ždánský a musel být odvezen do nemocnice s podezřením na přetržený kolení vaz. Rozhození hosté vzápětí inkasovali z podobné situace jako při první brance, kdy se opět nemýlil T. Řezníček 2:0. V 68. minutě mohl přidat třetí branku Polívka, ale ze značky pokutového kopu vysoko přestřelil. Hosté působili ve druhé půli odevzdaným dojmem, domácí tak zejména po zlepšeném výkonu v druhém poločase po zásluze získali tři body za výhru 2:0.

Zraněními decimování fotbalisté TJ Sokol Krouna v příštím kole, v neděli 9. 9. 2012 od 17:00 přivítají na svém hřišti, v dalším okresním derby fotbalisty FC Hlinsko "B".

branky: 47., 65. T. Řezníček

rozhodčí: Felkl - Zavřel, Vašek