OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – VIII.KOLO
Přidal/a admin dne October 17 2012 18:26:24

Krouna - V Heřmanově Městci jsme oba zápasy na rozdíl od minulého víkendu odehráli za pěkného, slunečného počasí. Kluci k naší velké radosti opět nezaváhali a navlékli tak na vítěznou šňůru zápasů "korálky" s pořadovým číslem 8 a 9!

Mezilesí Načešice - TJ Sokol Krouna 0:5 (0:5)

branky: Milan Otradovský 2x, Adam Lorenc 2x, Michal Bečička

V prvním poločase se hrál fotbal s velkým F. Nelehkého soupeře jsme dostali pod tlak a od první minuty ničili jeho obranu přesnou kombinační hrou. Opravdu krásný fotbal, který naši kluci předvedli, nechal v údivu nejen nás trenéry ale také přihlížející diváky – rodiče.

Po přestávce se kluci jakoby přizpůsobili hře soupeře a s vědomím náskoku 5-ti branek polevili. Vytvořené šance již neproměnili a tak na konci zápasu platilo poločasové skóre 0:5.

Zápas bez obdržené branky odchytal Daniel Tomášek.

TJ Sokol Krouna - FC Nasavrky 19:5 (9:4)

branky: Milan Otradovský 7x, Martin Zástěra 3x, Michal Bečička 3x, Adam Lorenc 3x, Kryštof Pavliš, Libor Pešek, Marek Bečička

Po pomalejším začátku zápasu, kdy kluci museli celkem třikrát dotahovat skóre, si nakonec s chutí zastříleli ...

Za TJ Sokol nastoupili: Daniel Tomášek -  Martin Zástěra, Libor Pešek, Václav Pokorný, Marek Bečička – Adam Lorenc, Kryštof Pavliš, Milan Otradovský, Michal Bečička

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.