TJ SOKOL KROUNA B – SSS KOČÍ 4:2 (2:1)
Přidal/a admin dne October 18 2012 19:53:01

Krouna - Začátek utkání byl spíše takový seznamovací a to na obou stranách. To ale vydrželo jen do 13 minuty, kdy J. Stodola z pravé strany poslal do malého vápna přízemní centr, který nešťastně tečoval hostující obránce a brankář byl bez šance. Po první brance byli hosté ještě opařeni z vlastní branky a hned na to, přesně v 16 minutě, došlo na další změnu stavu utkání a to díky Ji. Drahošovi, který potáhl míč po levé straně až do takřka nulového úhlu, ale i přesto dokázal najít skulinu mezi tyčí a brankářem a vstřelit branku. Utkání se začalo vyvíjet ihned od začátku správným směrem pro domácí tým, ale jakoby domácí usnuli na vavřínu a po centru do vápna se ocitl hráč hostí sám před brankářem a nemýlil se. Stav zápasu se změnil na 2:1. Už ve 24 minutě mohlo být srovnáno, když po nešikovně odehrané situaci na hranici velkého vápna, kde trefil M. Bodlák hráče hostí, byla nařízena penalta. Hosté se trefili z penalty pouze do tyče a tak se mohlo pokračovat dál za stejného stavu. Do konce poločasu měly oba týmy ještě několik slibných šancí, ale ke změně stavu zápasu to nevedlo a tak se šlo do kabin za stavu 2:1.

Druhý poločas začal nešťastně pro domácí tým. V 49 minutě si domácí obránci nepohlídali ofsajdovou past a tak mohl jít soupeř sám na brankáře a to pak už nebyl velký problém dát branku. Stav zápasu se vyrovnal a i na hřišti to bylo znát. Oba týmy si uvědomovaly, že vyhrát může kdokoli a přitvrdily na důrazu k soupeři. Jenže v 58 minutě zahrávali domácí roh, na který si nejlépe naběhl P. Bělský a nohou poslal domácí do vedení. Neuběhlo dlouhá chvíle a v 63 minutě se k odraženému míči, po rohovém kopu, dostal T. Janko a navýšil stav utkání na 4:2. Ve zbytku zápasu měli opět oba týmy nějaké šance, ale i přesto vydržel stav zápasu 4:2 až do konce utkání.

Zápas byl na branky divácky atraktivní, ale důležité je, že domácí brali další 3 body do tabulky a po 10 kole se uvelebili na 1. místě 4. třídy okresu Chrudim. Tentokrát v neděli 21. října čeká tým TJ Sokol Krouna B tuhá bitva prvního se třetím a to na hřišti Tatran Miřetice B. A tak přijeďte podpořit hráče Krouny B v boji o uhájení 1. místa.

Branky: 13´vlastní, 16´Ji. Drahoš, 58´ P. Bělský, 63´ T. Janko – 17´ Z. Fantl, 49´ M. Šára

Počet diváků: cca 40

Žluté karty: J. Bárta, M. Bodlák

Rozhodčí: T. Sochor

Sestava TJ Sokol Krouna B: M. Dubinec – M. Broulík, Ja. Drahoš, L. Pešek, J. Bárta – M. Tušla, P. Bělský, M. Bodlák (80’ M. Pekař) – T. Janko , Ji. Drahoš, J. Stodola

Tentokrát v neděli 21. října čeká tým TJ Sokol Krouna B tuhá bitva prvního se třetím a to na hřišti Tatran Miřetice B. A tak přijeďte podpořit hráče Krouny B v boji o uhájení 1. místa.

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.