TJ SOKOL KROUNA - SK HOLICE B 5:4 (3:1)
Přidal/a admin dne November 06 2012 10:10:53

Krouna - Další atraktivní zápas viděli diváci v Krouně. Domácí šli do vedení zásluhou přesného "voleje" Šebka už v 10. minutě. Ve 35. minutě skončil přímý volný kop z půlící čáry zahrávaný M. Duchečkem ke překvapení všech až za zády chybujícího brankáře Sekyry. Ve 42. minutě zvýšil už na 3:0 po pěkné kombinační akci zakončující Svatoň. Ještě před odchodem do kabin snížil ve vápně zcela osamocený Kopa, který přesnou hlavičkou nedal L. Bártovi šanci 3:1.

Zajímavý fotbal gradoval ve druhém dějství. Kombinačně hrající Holice měly více ze hry, domácí je však do šancí nepouštěli a sami hrozili z protiútoků. Zejména útočné duo Svatoň - Šebek dělalo hostům obrovské problémy. V 52. minutě prvně jmenovaný přihrál ideálně Šebkovi, který s přehledem překonal brankáře Sekyru 4:1. Holice podruhé snížily o deset minut později, kdy rychlou akci zakončil Skalický 4:2. Nebezpečná útočná dvojice domácích se naposled prosadila v 67. minutě, kdy Svatoň podruhé gólově vybídl Šebka a nejlepší hráč utkání přehodil vybíhajícího Sekyru, dokonal hattrick a zvýšil už na 5:2. Hosté však opět velmi rychle snížili, neboť krounští obránci nedokázali uklidit míč z pokutového území do bezpečí a pohotový V. Englich v 70. minutě korigoval na 5:3. V 80. minutě mohl definitivně rozhodnout střídající Stodola, ale ideální přihrávku za obránce od Šebka nevyužil a zamířil vedle branky. Když v 89. Minutě snížil na rozdíl jediné branky Černý, všichni si v tu chvíli vybavili nedávný zápas s Kameničkami. Další infarktový závěr se však naštěstí nekonal, domácí tentokrát úplný závěr zápasu zvládli, a proti silnému soupeři, po bojovném a zodpovědném výkonu po zásluze "vydřeli" cenné tři body.

rozhodčí: Mrázek - Lukášek, Pokorný

branky: 10., 52., 67. Šebek, 35. M. Ducheček, 42. Svatoň - 44. Kopa, 62. Skalický, 70. V. Englich, 89. Černý

ŽK: Kulhavý, Svatoň, Stodola - J. Englich, V. Englich, Kopa, Horyna

diváků: 90

TJ Sokol Krouna: Bárta - Z. Ducheček, M. Ducheček, Bečička, Kulhavý (70.Stodola) - Bělský (88. Bodlák), Vaňák, Holas, Skala - Svatoň, Šebek (81. Tušla)

SK Holice "B": Sekyra - Valenta, Machatý (85. Bačina) , Skalický, Zeman - Kopa, J. Englich (85. Malý), Horyna, Černý - V. Englich, Flach

V posledním, dohrávaném zápase podzimní části sezony zajíždí TJ Sokol Krouna "A" v sobotu 10. 11. 2012 na stadion do Vysokého Mýta, kde se od 13:00 utká s rezervou místního FC.

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.