PŘEDPŘÍPRAVKA SE ZÚČASTNILA HALOVÉHO TURNAJE V HLINSKU + FOTOGRAFIE
Přidal/a admin dne November 20 2012 19:58:41

Krouna - Dne 17.11.2012 se naše předpřípravka účastnila halového turnaje v Hlinsku. Turnaj  měl velice pěkné obsazení. Akce se zúčastnily týmy z Hlinska, České Třebové, Poličky, Chrudimi, Žďáru nad Sázavou , Chotěboře a Krouny. Hrálo se každý s každým, systémem 4+1 a jeden zápas trval 12 minut.

Krouna odehrála zápasy v následujícím složení.

Hlinsko – Krouna 2:1

Hned v samotném úvodu turnaje narazil náš tým na šikovné mladé fotbalisty z Hlinska. Bylo znát, že se účastníme podobné akce poprvé. Než se naši fotbalisti stihli rozkoukat prohrávali 2:0. Postupem času se Krouna začala osmělovat a dokonce se podařilo snížit na 2:1, což byl i konečný výsledek. První branku na turnaji zaznamenal Pája Nekvinda.

Krouna – Česká Třebová 1:1

V tomto utkání byli  kluci už trochu rozkoukaní. Ve 4. minutě pěkně prošel Tom Nekvinda a pálil těsně vedle tyčky. V 10. minutě hned 2x nebezpečně střílel Mára Bečička. V 11. minutě se krásně trefil Tom Nekvinda a gólem od tyčky dostal Krounu do vedení. Bohužel 10 sekund před koncem se podařilo Třebové vyrovnat po chybné rozehrávce v obraně.

Polička – Krouna 2:1

Proti Poličce jsme zaspali na začátku. Ve 3. minutě vypálil hráč Poličky a tečovaná střela skončila v síti naši branky 1:0. Hned poté se míče zmocnil Mára Bečička, utekl po levé straně a podařilo se mu vyrovnat, když krásně přehodil brankáře Poličky 1:1. Polička se dostala opět do vedení v 6. minutě a tento stav vydržel až do konce utkání 2:1.

Krouna – Chrudim 1:0

V tomto zápase to konečně přišlo! Hned v 1. minutě se z levé strany hezky trefil Mára Bečička a dostal Krounu do vedení. Ve 4. minutě krásně střílel Tom Nekvinda, míč proletěl těsně vedle branky. Tento zápas se fotbalistům z Krouny povedl ze všech zápasů na turnaji nejlépe. Kluci si tak mohli na konci zápasu zazpívat vítězný pokřik.

Žďár nad Sázavou  - Krouna 1:0

Žďár zahrozil hned ve 3. minutě, když nastřelil tyč. V 10. minutě se soupeř dostal do vedení gólem ze skrumáže před naší brankou. Na tuto branku jsme nedokázali zareagovat a prohráli tak 1:0.

Chotěboř – Krouna 1:1

V posledním zápase jsme se utkali s Chotěboří. Od 2. minuty jsme prohrávali po samostatném úniku soupeře. Naši bojovali až do konce a odměnou jim byla vyrovnávací branka Máry Bečičky. Mára vybojoval míč uprostřed hřiště, po několika soubojích se probojoval k brance, kde se mu podařilo pěkně prohodit brankáře. Krásný gól!. Poslední zápas tak skončil remízou 1:1.

Na našem prvním turnaji naši hráči poměřili síly se silnými soupeři a určitě nás potěšili. Důležité nejsou konečné výsledky, ale to, že kluky fotbal baví a mají ze hry radost.

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.