TJ SOKOL KROUNA - TJ TATRAN MIŘETICE 2:4 (1:0)
Přidal/a admin dne April 17 2013 21:22:54

Krouna - Domácí se v derby zápase ujali vedení už v 9. minutě po přesné hlavičce Bečičky. Poté si obě mužstva vypracovala zajímavé příležitosti, ale branka nepadla ani na jedné straně. Ve 25. minutě po levém křídle utíkal agilní Najman a křižující Z. Ducheček viděl po tvrdém zákroku červenou kartu. Hosté podle předpokladů převzali otěže zápasu, domácí však pozorně bránili a celkem bez problémů do poločasu kontrolovali nadějný výsledek.

Druhá půle pokračovala ve stejném trendu, hosté měli více ze hry, ale domácí je do ničeho vážnějšího nepouštěli. V 60. minutě navíc přidal druhou branku důrazně hlavičkující Macháček a domácí se i o deseti dostali do nadějného vedení. Hostům se však povedlo snížit v 71. minutě zásluhou střídajícího Douši. V 76. minutě, po chvilce váhání odpískal hlavní rozhodčí Šlor, po šlapáku jednoho z hostů na O. Holase penaltu a domácí se nestačili divit. Ze značky pokutového kopu se nemýlil P. Řezníček a srovnal na 2:2. Rozčílení a nekoncentrování domácí vzápětí dostali třetí branku po centru z pravé strany a důrazu T. Řezníčka. Krouna vrhla všechny síly do útoku, mohla ještě vyrovnat, ale Bečička nastřelil pouze tyč. V závěru se hosté do otevřené obrany prosadili po čtvrté, kdy se z hranice pokutového území trefil opět T. Řezníček.

Zápas ovlivnilo brzké vyloučení, které změnilo průběh hry, nicméně domácí do první branky Miřetic měli otěže zápasu pevně v rukou. Poté se navíc do hry vložil i hlavní rozhodčí, Krouně v závěru docházely síly, a tak opět už po několikáté nedokázali dotáhnout nadějné vedení do úspěšného konce a prohráli 2:4.

branky: 9. Bečička, 60. Macháček - 71. Douša, 76. P. Řezníček, 80., 87. T. Řezníček

rozhodčí: Šlor - Pagáč, Seibert

ŽK: 7:3

ČK: 1:0

diváků: 230

TJ Sokol Krouna: Kulhavý - Z. Ducheček, M. Ducheček, Holas, Bečička - Vaňák (86. D. Bělský), M. Černý (81. Stodola), Skala, Svatoň - Macháček (70. Šebek), Charous

TJ Tatran Miřetice: Alinče - Slanina, Kopecký (9. Dejnožka), T. Najman (84. Procházka), Sokol - Beran (83. Doležal), P. Řezníček, Hájek, Kouba - T. Řezníček, M. Najman (60. Douša)

V příštím kole se utká TJ Sokol Krouna A v sobotu 20. 4. 2013 od 17h na hřišti v Hlinsku s rezervou místního FC.

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.