MLŽ: TJ SOKOL KROUNA - TATRAN CTĚTÍN 4:6 ( 2:3 )
Přidal/a admin dne August 23 2009 13:28:51

Krouna - První mistrovské utkání okresního přeboru mladších žáků hraném v sobotu 22.8.2009 přinesl pěknou nadílku branek na obou stranách.

Už ve 2.minutě otevřeli hosté skóre střelou pod břevno. Ve 14.minutě se opět trefili do černého podél brankáře.

Z protiútoku po zemi snížil Vojta Vávra 1:2. Ve 25.minutě vyrovnal Petr Vávra, kdy jeho střelu z pravé strany neudržel brankář hostí. Do přestávky se akce opakovala i na druhé straně, a tak jsme šli do kabin s jednobrankovým mankem.

MLADŠÍ ŽÁCI TJ Sokol Krouna, 22.08.2009

Sestava: nahoře z leva Nekvinda Ladislav, Vojta Vávra, Petr Vávra, Vladimír Jiruše, Marek Kunhart, Dominik Drahoš dole z leva Vojta Kratochvíl, Jan Nekvinda, Roman Gregor, Jiří Jelínek, Jan Filipi.

10.minuta a pro nás nešťastně odražená střela, která vklouzla vedle tyče do naší branky a zase jsme měli co dohánět. Opět kontaktní gól po chybě obrany zaznamenal Vojta Vávra ve 20.minutě. Ve 22.minutě Vyrovnal svým premiérovým gólem Jiří Jelínek a vykřesal nám naději prvního letošního bodu. Ta trvala ještě tři minuty před koncem. Konec zápasu nás hosté zatlačili do naší obrany a gólem pod břevno a střelou z blízka obrátili vítězství na svoji stranu.

Fakta zápasu:

Góly: Vojta Vávra 2, Petr Vávra, Jiří Jelínek

Sestava: Nekvinda Ladislav, Vojta Vávra, Petr Vávra, Vladimír Jiruše, Marek Kunhart, Dominik Drahoš, Vojta Kratochvíl, Jan Nekvinda, Roman Gregor, Jiří Jelínek, Jan Filipi.

Další mistrovské utkání se hraje v sobotu 29.8. v 10.00 hodin proti Vitanovu. Odjezd z hřiště je v 9.10 hodin.

Více fotografií ze zápasu najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.