OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK - II.KOLO
Přidal/a admin dne September 06 2011 20:36:24

Krouna - Okresní přebor mladších přípravek - II.kolo

TJ Sokol Krouna - SK Vítanov 2:2

branky: Libor Pešek, Marek Nekvinda

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a dali jsme zapomenout na špatný výkon a vysoké porážky z minulého kola.

První poločas sice skončil po smolných gólech 0:2 v náš neprospěch, šancí jsme si ale vytvářeli dost. Bylo jen otázkou času, kdy se trefíme a rozvlníme soupeřovu síť.

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu, s tím rozdílem, že jsme po brankách Libora Peška a Marka Nekvindy v samotném závěru zaslouženě vyrovnali. Vstřelit vítěznou branky jsme však již nestihli.

TJ Sokol Krouna - MFK Chrudim "C" 4:8

branky: Marek Nekvinda, Michal Bečička, Libor Pešek, Milan Otradovský

Začátek utkání jsme bohužel zaspali a brzy prohrávali 0:4. Ve druhém poločase jsme se však střelecky zvedli a postupně vstřelili 4 branky. Na dobře hrajícího soupeře to však nestačilo.

O lepší výsledek jsme se připravili sami, kdy jsme min. 4 velké šance neproměnili. Zásluhu na tom měl i vynikající chrudimský brankař. Za předvedené výkony v uvedeném dvojzápase se však již stydět nemusíme a radujeme se z prvního získaného bodu za remízu 2:2 s SK Vítanov.