ROCK NIGHT KROUNA
Přidal/a admin dne October 03 2011 20:48:35

Krouna - Po PunkRock večírku se můžete těšit na čistej ROCK na akci nazvané ROCK NIGHT KROUNA kde vystoupí kapely TRERON a DORO & WARLOCK REVIVAL(CZ). Akce je v sobotu 15.10.2011 v sokolovně od 20:00hod. Vstupné je 70Kč a večer se můžete těšit na PEPRMINT PÁRTY.

 

 

DORO WARLOCK REVIVAL ... Kapela vznikla na podzim 2003 v souvislosti s kolegiální revivalovou kapelou, se kterou si představitelka DORO zazpívala duet. U tohoto hostingu samozřejmě nesměla chybět pilotní skladba Warlock All We Are. Jelikož ohlas publika byl nadmíru velký, vznikla samostatná formace DORO & WARLOCK REVIVAL. Svým nadšeným příznivcům oživuje v paměti jak nezapomenutelné hity Warlock All We Are, Earthshaker Rock, Burning The Witches atd., tak hity sólové dráhy Doro Burn It Up, Breaking The Law, You´re My Family, The Night Of The Warlock atd. Skupina klade velký důraz jak na hudební stránku, tak na pódiovou show a image, která k WARLOCK a DORO neodmyslitelně patří. Kapela vznikla jako pocta německé metalové královně DORO a její fantastické muzice a bojovnické duši! ROCK ON!

 

 

TRERON ... Oficiální vznik TRERONU je zhruba říjen 2005. Současná sestava: I.Lišková, J.Hájek,P.David a L.Brychta. Treron má v repertoáru zásadní rock-metalové kapely KISS, ACCEPT, IRON MAIDEN, ACDC, SCORPIONS, HELLOWEEN, LENNY KRAVITZ, HAMMERFALL, RAMMSTEIN, MATALLICA a spoustu dalších.

 

 

 

Dubinec Michal