TJ SOKOL KROUNA "A" – TATRAN HROCHŮV TÝNEC 3:2 ( 2:1 )
Přidal/a admin dne September 07 2009 05:44:54

Krouna - Úvod utkání lépe zvládli hráči z Hrochova Týnce. Využili naší pasivní hry a vstřelili první branku zápasu 0:1! V tomto bojovném zápase se nám nedařila "naše" kombinační hra, ale naštěstí nás "zachránily" přímé kopy. Nejprve se z levé strany trefil Miloš Vaňák a vyrovnal na 1:1! Další přímý kop, tentokrát z levé strany, rozehrál Pavel Svatoň a přesně našel hlavu Jirky Drahoše, který usměrnil míč za záda brankáře hostí 2:1! Do poločasu jsme si vytvořili ještě několik dalších šancí, které jsme bohužel nedokázali využít.

V druhém poločase si vybral slabší chvilku Láďa Bárta, který si srazil centr jednoho z hostujících útočníků do branky 2:2! Tento gól dostal na koně hráče z Hrochova Týnce. Naštěstí pro Krounu soupeř také nevyužil vytvořené šance.  Deset minut před koncem zápasu rozhodl o výhře Krouny Pavel Svatoň, který vypálil z velkého vápna a na jeho tečovanou střelu nestačil reagovat brankář hostů 3:2. Hrál se bojovný a vyrovnaný zápas, který s přehledem řídil rozhodčí Richter.