OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – XIII.KOLO
Přidal/a admin dne May 12 2012 10:59:40

Krouna - Na krásném hřišti v Třemošnici nás čekali dva zápasy s poněkud rozdílnými soupeři. Kvalitnímu družstvu Načešic jsme chtěli oplatit vysokou porážku z minulého kola a s domácím týmem z Třemošnice jsme se utkali v tomto ročníku poprvé.

Mezilesí Načešice - TJ Sokol Krouna 6:6 (3:2)

branky: Matěj Zástěra, Michal Bečička 3x, Marek Nekvinda 2x

Utkání jsme zahájili velmi dobře a šli brzy také do vedení. Na našich fotbalistech bylo vidět, že chtějí odčinit vysokou porážku s tímto soupeřem z minulého týdne. Dobře hrající soupeř však v poločase hájil těsné vedení 3:2.

Ve druhé půli pokračoval oboustranně výborný fotbal. Naši kluci předvedli málo vídaný obrat ve skóre, kdy ze stavu 5:3 otočili na 5:6. Tento výsledek jsme drželi ještě minutu před koncem. Utkání nakonec skončilo smírně, tedy dělbou bodů.

TJ Sokol Krouna – ŽSK Třemošnice 11:4 (6:2)

branky: Milan Otradovský 3x, Adam Lorenc Michal Bečička 2x, Marek Nekvinda 3x, Kryštof Pavliš, Ondřej Janko

Druhé utkání jsme zvládli střelecky, naopak nás trochu mrzí 4 inkasované branky. Kluci moc chtěli dávat góly a zapomínali na "zadní vrátka".

Premiérovou branku v soutěži vstřelil Ondra Janko.

Za TJ Sokol nastoupili: Daniel Tomášek -  Ondřej Švanda, Martin Zástěra, Matěj Zástěra, Marek Nekvinda, Václav Pokorný - Lukáš Janko, Ondřej Janko, Michal Bečička, Kryštof Pavliš, Adam Lorenc, Milan Otradovský

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.