TJ SOKOL KROUNA "A" - S.K. RVÁČOV 1:1 ( 0:1 )
Přidal/a admin dne September 20 2009 15:16:31

Krouna - V sobotu jsme sehráli další zápas s týmem ze Rváčova. V prvním poločase měli mírnou převahu hosté, ale žádnou vážnější šanci si nevytvořili. Naopak Krouna měla v úvodu utkání 2 nebezpečné útoky, ale scházel klid v koncovce. Rváčov se dostal do vedení po chybě domácího gólmana, kterého překvapil nakopnutý míč a důrazný útočník hostů jej dotlačil i s brankářem do branky 0:1!

Druhý poločas byla Krouna o něco lepší. Zkušení hráči Rváčova přestali běhat a Krouna začala vystrkovat "růžky". Odměnou za snahu domácích byla vyrovnávací branka Michala Černého, který využil krásný centr Pavla Svatoně a hlavou dostal míč za záda gólmana hostí 1:1! V sobotním utkání se hrál vyrovnaný fotbal s minimem šancí, a tak je konečná remíza pro oba celky spravedlivá.

Další zápas hrajeme v sobotu 26.9.2009 s týmem z Heřmanova Městce "B" na hřišti soupeře.