KONCERT RAMM STEIN! CZ V KROUNĚ
Přidal/a admin dne September 30 2012 16:26:04

Krouna - Ramm Stein! CZ - nejlepší český revival předvede divoké vystoupení v Krouně.

 

Nejlepší český revival kapely Rammstein vystoupí v sobotu 6.10.2012 v Krounské sokolovně. Těšte se na velkolepou show plnou efektů, světel a pyrotechniky. Show se vším, co k Rammstein patří.

 

 

Skvělá česká revivalová kapela německých Rammstein, která koncertuje po celé České republice, ale také i v zahraničí, jako je například Slovensko, Německo a Rakousko. Součástí téměř dvouhodinového koncertu jsou nejen věrně odehrané písně originálu, ale také kostýmy, pódiová show a pyrotechnické efekty. Kapela si zakládá na živé hudbě, a proto jako jeden z mála revivalů německé legendy v Evropě hraje bez jediného klávesového samplu, což přidává celému vystoupení energii a údernost.

 

Z repertoáru kapely v Krouně zaznějí skladby, které protínají celou diskografii Rammstein od roku 1995 až po současnost. Uslyšíte například hity jako jsou songy Weisses Fleisch, Du Riechst So Gut, Sehnsucht, Mein Herz Brennt, Mutter, Mein Teil, Rammlied, Waidmanns Heil.

 

O světelnou show se postará Luboš Milko a jeho M-Lights.

 

Zvuk má nastarost Honza Šimeček a Random Noise Corps.

 

Předkapelou večera bude kapela VB-Veřejnej Bigbít.V jejich repertoáru můžete najít písničky od kapel jakou jsou: Arakain, Debill heads, Harlej, Hudba Praha, Krucipüsk, Škwor, Tři sestry, Judas Priest, Daniel Landa, Rybičky 48, Wanastowi Vjeci, Kabát, Jiří Schelinger.

 

 

Vstupné na koncert je 99 Kč.

 

Sokolovna bude otevřena od 20.00 hodin.

 

Dubinec Michal