MLŽ: TJ SOKOL KROUNA - TATRAN HROCHŮV TÝNEC 4:2 ( 2:1 )
Přidal/a admin dne September 23 2009 21:43:07

Krouna - Třetí vítězství v řadě potěšilo všechny fanoušky krounského fotbalu a obzvlášť to poslední, protože Hrochův Týnec ještě nepoznal v letošní sezóně chuť porážky. Od jedenácté minuty jsme prohrávali střelou z vápna. Za sedm minut z přímého kopu vyrovnal Jiruše a těsně před koncem poločasu zvýšil z úhlu Vávra na 2:1.

Ve vyrovnaném zápase se ve druhém poločase hostům podařilo vyrovnat ve dvanácté minutě. Když jsme si mysleli, že zápas skončí zaslouženou remízou, tak ve 26. minutě po krásné akci skóroval Vávra a o minutu později pečetil střelou pod břevno vítězství Halamka.

Sestava TJ Sokol Krouna: Drahoš, Kunhart, Jiruše, Jelínek, Halamka, Nekvinda L., Vávra, Filipi, Nekvinda J., Gregor, Nekvinda M, Novák

Další zápas se hraje ve Ctětíně v NEDĚLI 27.9. v 10.00 hodin. Odjezd je z hřiště v 9.00 hodin.

Více fotografií ze západu najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.