ROCK NIGHT KROUNA
Přidal/a admin dne November 04 2012 10:57:23

Krouna - V sobotu 17. listopadu 2012 vystoupí na akci nazvané ROCK NIGHT in KROUNA rocková legenda v podání kapely DORO & WARLOCK REVIVAL a sní vystoupí na společném koncertu Královéhradecké hardrocková revivalová kapela VENDETTA ROCK.

 

DORO & WARLOCK REVIVAL

 

 

Kapela vznikla na podzim 2003 v souvislosti s kolegiální revivalovou kapelou, se kterou si představitelka DORO zazpívala duet. U tohoto hostingu samozřejmě nesměla chybět pilotní skladba Warlock All We Are. Jelikož ohlas publika byl nadmíru velký, vznikla samostatná formace DORO & WARLOCK REVIVAL. Svým nadšeným příznivcům oživuje v paměti jak nezapomenutelné hity Warlock All We Are, Earthshaker Rock, Burning The Witches atd., tak hity sólové dráhy Doro Burn It Up, Breaking The Law, You´re My Family, The Night Of The Warlock atd. Skupina klade velký důraz jak na hudební stránku, tak na pódiovou show a image, která k WARLOCK a DORO neodmyslitelně patří. Kapela vznikla jako pocta německé metalové královně DORO a její fantastické muzice a bojovnické duši! ROCK ON!

 

 

VENDETTA ROCK revival

 

 

Bylo to na jaře roku 2006, kdy se sešla parta muzikantů v kapele CHŘESTÝŠ u bubeníka Jirky Jirouška. Tedy Michal a Standa na kytary, Pavel na basu a Jarek zpěv. V tomto složení máme za sebou řádově stovky vystoupení nejrůznějšího charakteru. Čas tedy vztahy výrazně prověřil a dnes lze říci, že jsou pevné a můžeme se na sebe na pódiu a nejen na něm stoprocentně spolehnout. Nic ovšem není věčné a v posledních měsících byly neshody s bubeníkem Jirkou kam a jak dál s repertoárem, neboť kapela musí pracovat na nácviku nových věcí, jinak umře nudou na místě. Rozhodli jsme se tedy, že se Jirka vydá s jinými muzikanty jinudy a my též. A tak na jaře roku 2011 vzniká soubor VENDETTA rock revival (mimochodem byť se to tak může jevit, název neznačí nic osobního, jenom se nám libil), kam se po menším konkurzu k nám přidává bubeník Tomáš a jdeme s plným odhodláním a nasazením dál dobývat srdce Vás posluchačů a návštěvníků zábav, koncertů, motosrazů, ale i svateb nebo soukromých oslav. Přesně to je zhruba náš akční rádius, zkrátka rádi Vám zahrajeme všude tam, kde to jen trochu technické podmínky dovolí. Pro konkrétní domluvu navštivte prosím stránku "Kontakt..". Těšíme se na Vás na některém - jak se tak mezi muzikanty říká "kšeftu" - a klidně se stavte o přestávce třeba jen na pár slov.

 

 

VSTUPNÉ na ROCK NIGHT in KROUNA je 80 Kč.

 

 

Dubinec Michal