OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK - XI. KOLO
Přidal/a admin dne April 19 2013 17:54:33

Krouna - Už je to tady! Po dlouhé zimě jsme se konečně dočkali a mohli tak konečně okusit fotbal na trávníku, nikoliv na parketách v hale.

V neděli 14. dubna jsme za krásného počasí odjížděli na zápasy do Chrasti patřičně natěšeni a s touhou vrátit Chrasti jedinou podzimní porážku.

SK Chroustovice - TJ Sokol Krouna 4:11 (2:5)

Chlapci z Chroustovic nás zaskočili v úvodu utkání a brzy vedli po rychlých brankách 2:0. Dvě branky v naší síti dokonale probudily kluky ze zimního spánku. Po rychlém probuzení začali hoši "sázet" góly, tak jak jsme byli zvyklí z podzimní části, do polačasu jich stihli dát pět.

Ve druhém poločase se hrálo téměř na jednu branku a konečné skóre se zastavilo na 4:11.

Branky: Milan Otradovský 3x, Ondřej Švanda, Michal Bečička 2x, Adam Lorenc 2x, Lukáš Janko 2x, Václav Modráček

TJ Sokol Krouna – SK Chrast 5:11 (2:5)

Mezi oběma tábory ostře sledovaný zápas se z počátku pro naše barvy nevyvíjel špatně.

Na domácí jsme vlétli, tak jak jsme skončili první utkání s Chroustovicemi, a brzy vedli 2:0. S domněním, že vše už půjde "samo", jsme však polevili a soupeř toho využil na poločasové vedení 2:5. Ve druhém poločase jsme s touhou vyrovnat skóre často zapomínali na zadní vrátka a domácí nás z přečíslení trestali …

Konečný výsledek 5:11 je krutý k obrazu hry, nicméně můžeme jej brát jako motivaci do dalších bojů.

Branky: Lukáš Janko, Michal Bečička 3x, Milan Otradovský

Již v příštím kole, dne 21.4.2014 od 9 hod. se kluci střetnou opět s týmem SK Chrast na domácím hřišti v Krouně. Ve druhém zápase se utká naše předpřípravka s týmem z Bítovan.

Přijďte si zafandit, těšíme se na vaší podporu!

Za TJ Sokol nastoupili: Matěj Zahradník  -  Martin Zástěra, Libor Pešek, Václav Pokorný, Ondřej Janko, Ondřej Švanda  -   Adam Lorenc, Milan Otradovský, Michal Bečička, Lukáš Janko, Kryštof Pavliš, Václav Modráček

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.