TJ SOKOL KROUNA "B" - FK NASAVRKY "B" 3:0 (1:0)
Přidal/a admin dne April 30 2013 20:10:23

Krouna - Bude vítězná série pokračovat, prosadí se opět kanonýr Macháček, nebo ne? To byly otázky, které si pokládali jak hráči, tak především fanoušci místní fotbalové rezervy před sobotním zápasem, v němž hostili taktéž rezervní tým Nasavrk.

Domácí vstoupili do utkání bez bázně a hany a svého soupeře dostali ze začátku pod tlak. Soupeř se daleko víc, než domácí hráči nedokázal vyrovnat s kluzkým povrchem hřiště, který zapříčinil odpolední déšť. Hosté, obzvláště v rozehrávce a mezihře se dopouštěli mnoha chyb, kterých naši hráči využívali.

Hned v úvodu utkání se řítil sám na brankáře Zdeněk Macháček, který však v zakončení lehce zazmatkoval a levou nohou namířil "kulatý nesmysl" těsně vedle pravé tyče hostující  svatyně.

V 15. minutě soupeř opět zbytečně chyboval v rozehrávce a Jiří Drahoš zkušeně vyřešil situaci dva na jednoho a připravil Zdeňkovi Macháčkovi  míč do jasné pozice. Tváří v tvář brankáři splnil Zdeněk střelecký reparát a dostal domácí do vedení. Domácí byli i nadále aktivní - především agilní Mach tropil Nasavrkům problémy. Domácí pozorně bránili a soupeř se prakticky nedostal do brankové příležitosti. Poločas tedy skončil zaslouženým vítězstvím domácích 1:0.

Podobně jako v prvním poločase, tak i do druhé půle se povedl domácím vstup. Zhruba v 55. minutě využil přečíslení Jiří Drahoš a chladnokrevně dostal domácí do dvoubrankového vedení.

Od té doby se jednalo již o jednostrannou záležitost. Domácí fotbalisté působili pohodovým dojmem a s vědomím dvoubrankového vedení toho soupeři příliš nedovolili.

Hráči Sokola jako vděk fanouškům přidali ještě jednu branku - Jan Bárta ve skluzu dopravil balon "na místo určení".

Výhra o tři branky potěšila jak domácí hráče, tak především fanoušky, pro které je momentálně "B" tým jediným zdrojem radosti.

Sestava: Chlupáč - Obrovský, Drahoš Jan, Stodola, Jiří Vaňák, Bárta Jan, Truneček, Mach, Drahoš Jiří, Macháček, Janko (Kulhavý, Pospíšil, Vávra, Pekař)

Více fotografií  najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.