TJ SOKOL KROUNA - TJ SOKOL ROSICE NAD LABEM 2:3 (2:0)
Přidal/a admin dne May 20 2013 19:24:51

Krouna - Domácí překvapili až příliš sebevědomého soupeře dvěma povedenými brankami. Skóre první půle mohlo skončit i vyšším rozdílem neboť umístěnou střelu Charouse vytěsnil hostující brankář na roh, v samém závěru navíc mířil sám před brankářem těsně vedle pravé tyče Svatoň.

Hned v úvodu druhého poločasu snížil umístěnou střelou střídající D. Rogovik. Hosté měli uzemní převahu, nicméně jejich riskantní hru mohl několikrát potrestat zejména unikající Charous. Přesně zakončit však ani jednou nedokázal, a tak v 70. minutě vyrovnal Munzberger na 2:2. V poslední minutě zápasu nejprve zachránil již překonaného brankáře skluzem zasahující hostující obránce a z protiútoku, po rychlé akci strhli hosté skóre na svoji svoji stranu zásluhou střídajícího L. Rouska.

Krouna už po několikáté v druhé půli "nepochopitelně vyhořela" a tímto výsledkem si tak zajistila vstupenku do okresního přeboru.

branky: 6. Svatoň, 30. Stodola - 47. D. Rogovik, 75. Munzberger, 90. L. Rousek