TJ SOKOL KROUNA - SK ŘEČANY NAD LABEM 1:1 (1:0)
Přidal/a admin dne May 26 2013 21:46:52

Krouna - Slušné, vyrovnané utkaní, na kterém bylo vidět, že už obou mužstvům "o nic nejde".  Domácí se brzy ujali vedení po důrazné dorážce D. Bělského. Hosté měli v první půli územní převahu, nicméně kromě nastřelené tyčky z přímého kopu si vážnější brankovou příležitost nevytvořili.

Krounští fotbalisté mohli ve druhé půli několikrát rozhodnout utkání druhou brankou, ale postupně Stodola, Svatoň a Vaňák ve vyložených situacích uklidňující druhý gól přidat nedokázali, a tak se potvrdilo otřepané "nedáš dostaneš". Hosté v 84. minutě rozehráli standartní situaci a po centru z pravé strany přesnou hlavičkou vyrovnal Michael Moravec na 1:1. Domácí se tak stále první jarní výhry nedočkali a opět doplatili na neproměňování brankových příležitostí.

branky: 5. D. Bělský - 84. Mich. Moravec