OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK - XX. KOLO
Přidal/a admin dne June 25 2013 17:57:31

Krouna - Zápasy XX. kola uzavřeli pouť mladší přípravky okresním přeborem ročníku 2012/2013. A kluci se rozloučili vskutku parádně, když v obou zápasech zvítězili.

Na hřišti ve Vítanově nejprve rozstříleli hochy z Dřenic a poté v posledním zápase sezóny si poradili také s domácími.

SK Dřenice - TJ Sokol Krouna 3:14 (2:7)

Branky:  Adam Lorenc, Lukáš Janko 4x, Marek Bečička 3x, Adam Pešek, Ondřej Švanda, Martin Zástěra 3x, Kryštof Pavliš

Jasné vítězství a střelecká pohotovost našich fotbalistů … V brance se předvedl dobrým výkonem Milan Otradovský.

TJ Sokol Krouna – Vítanov 12:6 (5:4)

Branky: Adam Lorenc 3x, Marek Bečička 3x, Martin Zástěra 3x, Lukáš Janko 2x, Milan Otradovský

V první půli se hrála vyrovnaná partie. Naše vedení 4:1 dokázali Vítanovští zkorigovat  na stav 5:4 po prvním poločase. Ve druhé půli pak dokázalo naše družstvo svoji sílu a touhu po vítězství … Sezónu tak kluci zakončili vítězně!

Za TJ Sokol nastoupili: Milan Otradovský - Martin Zástěra, Václav Pokorný, Václav Modráček, Ondřej Švanda - Adam Lorenc, Adam Pešek, Marek Bečička, Kryštof Pavliš, Lukáš Janko

Na závěr dodávám, že zápasy XX. kola zakončili naši kluci také své působení v kategorii mladších přípravek. A od nové fotbalové sezóny 2013/2014 se posouvají do kategorie starších přípravek, kde je čekají určité fotbalové změny.

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.