TJ SOKOL KROUNA - HOLCIM PRACHOVICE 10:0 (5:0)
Přidal/a admin dne August 19 2013 22:36:36

Krouna - Krounští fotbalisté oslavili závěr pivních slavností o pouťové neděli ve velkém stylu a Prachovicím nadělili "desítku". Už ve druhé minutě utekl po rychlém brejku z poloviny hřiště Z. Charous a překonal prachovického brankáře poprvé. Domácí doslova vlétli na svého soupeře a po dvanácti minutách už to bylo 3:0, kdy se po rohovém kopu trefil J. Bárta. Prachovicím dělal problémy zejména rychlonohý Charous, který stihl za 38 minut čtyři pěkné branky. Hosté hráli navíc od 30. minuty o deseti, jelikož T. Hájek viděl po tvrdém zákroku na Bělského červenou kartu. Od tohoto okamžiku se hrálo téměř na jednu branku, hosté pouze odkopávali a navíc vyráběli hrubé chyby v obraně.

Ve druhé půli se v dresu krounského A-týmu poprvé trefili i střídající M. Tušla a M. Bodlák. Navíc když Z. Macháček zvýšil v 77. minutě po chybě do prázdné branky už na 9:0 z ochozů krounského stadionu se čím dál častěji ozývalo "deset". Několik dalších šancí navíc zůstalo ještě nevyužito. Diváky vytouženou "desítku" dovršil symbolicky v 90. minutě z penalty brankář L. Bárta. Krounští fotbalisté si tak za skandování fanoušků vychutnali dlouhé čekání na výhru v mistrovském utkání až o pouťové neděli a domácí kabinou tak poprvé od 4. 11. 2012 opět zněl oslavný chorál.

branky: 2., 7., 25., 38. Charous, 12. J. Bárta, 60. Skala, 73. Tušla, 75. Bodlák, 77. Macháček, 90. L. Bárta

ŽK: 0:2

ČK: 0:1

diváků: 200

Sokol Krouna: L. Bárta - J. Bárta (55. Bodlák), Bečička, Kulhavý (75. Pilař), Ducheček - Skala, Vaňák, Černý, Stodola - Charous (67. Tušla), Bělský (46. Macháček)

Holcim Prachovice: Luňáček - Ptáčník, Hrdlička (46. M. Hájek), T. Hájek, Jerusalém (67. Navrátil) - Mrázek, Jan Bohatý, Jakub Bohatý, Harant - Klepetko (46. Vojáček), Budinský

V příštím kole zavitá krounské áčko v sobotu 24. 8. 2013 od 17:00 na hřiště prozatím neporažených Stolan. Krounský B-tým zajíždí také v sobotu ve stejný čas na hřiště do Míčova.