TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL KROUNA - SK ROZHOVICE 3:0 (2:0)
Přidal/a admin dne September 04 2013 19:00:20

Krouna - Domácí šli brzy do vedení zásluhou pěkné střely Charouse. Ve 27. minutě zvýšil po tvrdé střele Charouse dorážející D. Bělský na 2:0. Další tvrdou střelu Charouse brankář hostů vytlačil na roh. Hosté v první půli brankovou příležitost neměli.

branky: 11., 84. Charous, 27. D. Bělský

ŽK: 3:4

rozhodčí: Vojta - Tláskal, Pokorný

diváků: 120

TJ Sokol Krouna: Bárta - Z. Ducheček, Bečička, Holas, Svatoň - Skala, Vaňák, Černý, Tušla (53. Bodlák) - D. Bělský (77. Macháček), Charous (84. Kulhavý)

SK Rozhovice: L. Pleskot - Tamchyna, Bříza, Voženílek (77. Smutník), Hůlka (46. Vohralík) - M. Pleskot, Suchý, Kadeřábek, Skyva - Mráz, Popílek (46. Kubeš)

Ve druhém poločase mohli Rozhovice po závarech před brankou a dvou nebezpečných střelách snížit, ale výborně chytající L. Bárta vytlačil i povedený přímý kop mířící do horního rohu branky na roh. Domácí mohli pak z brejků přidat další branky, ale trefil se až v 84. minutě opět agilní Charous. V samém závěru navíc zazdil tutovku Černý. Tři body tak po zásluze zůstaly v Krouně.

Hosté předvedli bojovný výkon, v první půli si ale brankovou příležitost nevytvořili, v poločase druhém se však mohli dostat do zápasu, ale domácí několikrát podržel L. Bárta, který tak ještě za 180 minut na domácím hřišti nedostal gól.

V příštím kole se utkáme v neděli 8. 9. 2013 od 17:00, v tradičním derby zápase na hřišti FK Proseč. B-tým po víkendové domácí výhře 4:1 nad Sokolem Bořice zajíždí v sobotu 7. 9. 2013 (POZOR ZMĚNA NA SOBOTU) od 17:00 na neoblíbené hřiště do Miřetic.