MLŽ: HORNÍ BRADLO - TJ SOKOL KROUNA 1:3 ( 0:2 )
Přidal/a admin dne October 15 2009 19:31:54

Krouna - Po dvou nevydařených zápasech se na nás opět usmálo štěstí a přivezli si cenné tři body. Za velmi nepříznivého počasí  ( celý první poločas vydatně pršelo ) jsme se ujali vedení ve 14.minutě  gólem Jelínka střelou k tyči. Ve dvacáté minutě zvýšil Nekvinda L., kdy se střela odrazila od tyče za brankářova záda.

Ve druhém poločase se domácím podařilo snížit, když útočník lehce prošel obranou a brankáři nedal šanci. Ve 12.minutě  se šance opakovala, ale na druhé straně a Vávra se také nemýlil. Konečný výsledek odpovídal předvedené hře.

Fakta zápasu:

Góly: Jelínek, Nekvinda L., Vávra

Sestava TJ Sokol Krouna.: Kunhart, Navrátil, Jiruše, Nekvinda L.,  Jelínek, Vávra, Filipi, Nekvinda J., Gregor, Kratochvíl, Zástěra, Nekvinda M.

Další zápas se hraje v NEĎELI  18.10. v 10.00 hodin ve Dřenicích.

Odjezd z hřiště je v 8:45 hodin. Hraje se za každého počasí, protože za Chrudimi asi sníh nebude.