TJ SOKOL KROUNA - SK STOLANY 1:5 (0:3)
Přidal/a admin dne April 06 2014 21:17:57

Krouna - Hosté se ujali vedení už v 10. minutě, kdy u lajny podklouzl Svatoň a následný centr nekompromisně proměnil hlavou Vácha. Druhou branku přidali stolanští fotbalisté po pěkné akci z pravé strany. Při třetí brance zaspali všichni domácí obránci včetně brankáře a balón z rohového kopu, který prolétl celým malým vápnem bez problému hlavou uklidil Růžička za bezmocného Bártu.

Ve druhé půli byli domácí aktivnější, hosty dvakrát podržel brankář Kramařík, který nejprve vyrazil nebezpečný centr na břevno a z následného rohu vytěsnil i gólovou hlavičku Bečičky. Krouna dokázala snížit na 1:3 až v 78. Minutě zásluhou P. Bělského. A když se neujala ani tvrdá střela Charouse z přímého kopu, která prolétla těsně vedle pravé tyče udeřili do již otevřené krounské obrany v samém závěru znovu hosté. Nejprve utekl nejlepší hráč utkání Vácha a přidal svoji druhou branku a v 90. minutě tentýž hráč přihrál na osamoceného Turka, který se také nemýlil. Stolany byly zejména v prvním poločase fotbalovější, výsledek je pro domácí poměrně krutý, ale vítězství hostů je zasloužené.

branky: 10.,90. Vácha, 20. Vávra, 29. Růžička, 87. Turek - 78. P. Bělský

rozhodčí: Prokop - Gála, Šmaha

diváků: 130

TJ Sokol Krouna: Bárta (46. Janoušek) - Ducheček, Holas, Kulhavý, Svatoň - P. Bělský, Vaňák, Bečička, Stodola (60. Pražan) - D. Bělský (75. Černý), Charous

SK Stolany: Kramařík - Růžička, Hluchník, Starý, Přibyl - Hýl, Vávra, Motyčka, Fríbl - Bakeš (76. Turek), Vácha

V příštím kole zajíždí krounské áčko v neděli 13. 4. 2014 od 16:30 na hřiště do Rozhovic.

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.