OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK - XIII. KOLO + FOTOGRAFIE!
Přidal/a admin dne May 03 2014 17:58:33

Krouna - Ve 13. kole jsme sehráli utkání proti týmu ze Zaječic.

Zaječice – Krouna

Ve 13. kole jsme sehráli utkání proti týmu ze Zaječic. Zápas byl z naší strany plný nasazení, bojovnosti. Každému hráči na hřišti se podařila nějaká klička. Kluci a Agáta předvedli několik kombinačních akcí (které si sami vymysleli). Pája Nekvinda v brance chytil několik nebezpečných střel, s přehledem rozehrával a snažil se zapojovat do hry. Velká pochvala patří všem na hřišti. Troufnu si říct, že tento zápas patří mezi nejpovedenější utkání, která mladší přípravka odehrála. Jak to tak bývá, zápas měl i tmavší stránky, na kterých musíme zapracovat (někdy zadní útočníci zapomenou na zadní vrátka, naši dva hráči stojí u jednoho protihráče,  občas ještě tvoříme "chumel",…). Pochvala patří i soupeři, který hrál taky super fotbal a dal několik krásných gólů (více než my).
 

Foto: Zahradník Vít

 

Protože všichni hráči byli z fotbalu nadšeni, dohodli jsme se, že si zahrajeme ještě jeden zkrácený zápas. Druhé utkání nebylo z naší strany už tak povedené, ztráceli jsme pozornost a už jsme nebyli tak aktivní.


Branky v  utkání dali
: 3x Agáta Chlupáčová, 1x Ondra Janko, 1x Áďa Pešek, 1x Vojta Kyncl

Zápasy byly odehrány v tomto složení: Pavel Nekvinda – Ondřej Janko, Matyáš Pešek, Daniel Pavliš, Vojtěch Kyncl, Adam Pešek, Tomáš Broulík, Agáta Chlupáčová
 

PRO ZÁJEMCE, KTEŘÍ BY ZA NÁS CHTĚLI HRÁT NEBO S NÁMA ZKUSIT JEN TRÉNINK (ROČNÍK 06,07,08,09), TAK TRÉNINKY MÁME KAŽDÉ ÚTERÝ A PÁTEK OD 17:00. TAK DORAŽTE BUDEME JEN RÁDI (NEBO MŮŽETE KONTAKTOVAT PŘIMO MĚ (737235095) NEBO KOLEGY TRENÉRY A DOMLUVÍME SE).

 

Více Fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.

 

Vaňák Miloš ml.