OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH PŘÍPRAVEK - XIII. KOLO + FOTOGRAFIE!
Přidal/a admin dne May 05 2014 19:58:57

Krouna - V neděli 27.4.2014 pokračovaly jarní boje starší přípravky - tentokráte v Zaječicích.

TJ Sokol Krouna - Prachovice  11:2 (5:1)

Zápas kluci začali nejistě a s mírnou nervozitou na kopačkách, která se projevila vedoucím gólem Prachovic - 0:1. Obdržený gól ale kluky nijak nerozhodil a postupně převzali plnou kontrolu nad zápasem. Do konce poločasu zvládli obrat na 5:1.

I druhý poločas pokračovali kluci ve výborném výkonu a soupeře z Prachovic drželi v bezpečné vzdálenosti od své brány. Sami se však prosazovali kolektivní hrou i individuálními dovednostmi.

Branky: Nekvinda Marek 4x, Pešek Libor 2x, Otradovský Milan 2x, Janko Lukáš 2x, Lorenc Adam

TJ Sokol Krouna - FC Zaječice  0:6 (0:5)

Domácí Zaječice byli podle očekávání mnohem těžším soupeřem než Prachovice. Kluci se snažili navázat na výborný výkon z předchozího zápasu, ale pozorný soupeř trestal všechny chyby v rozehrávce. V druhém poločase jsme již tolik chyb neudělali, ale dopředu jsme se přesto nedokázali prosadit.

Za TJ Sokol Krouna nastoupili: Matěj Arnošt Zahradník, Venda Pokorný, Matěj Zástěra, Libor Pešek, Milan Otradovský, Adam Lorenc, Daniel Štorek, Venda Modráček, Marek Nekvinda, Lukáš Janko, Ondřej Švanda

Ve 14.kole měli kluci volno, ale již v sobotu 10.5.2014 od 9 hod se kluci znovu představí na domácím hřišti v Krouně. Soupeři budou týmy z Prachovic a Načešic.

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.