TJ SOKOL KROUNA - SK CHRAST 2:2 (1:0)
Přidal/a admin dne June 11 2014 16:54:07

Krouna - Oba týmy se ve velkém horku snažili kombinovat a tak se i přes náročné podmínky hrál pohledný fotbal. Domácí měli v první půli míč častěji na kopačkách, ale dlouho se přes dobře fungující obranu nemohli prosadit. Povedlo se to až ve 45. minutě Svatoňovi, který po pěkné individuální akci vystřelil z 25 metrů přesně k tyči a dal tak typický gól do šatny.

Ve druhém poločase byli hosté aktivnější a dočkali se vyrovnání v 58. minutě zásluhou přesné trefy střídajícího Kokyho. Domácí se ale opět ujali vedení v 65. minutě, kdy z rohu Pavlíkem vyražený balón vrátil z voleje do odkryté branky nejlepší hráč utkání Svatoň. Chrast se poté snažila vyrovnat, ale do brankových situací se nedostávala. Výhru Krouny mohl dvakrát pečetit D. Bělský, ale nejprve vyraženou střelu Svatoňe nedokázal "uklidit" za Pavlíka a po druhé v samostatném úniku po ataku dobíhajícího obránce střelu nezakončil přesně. Hosté vyrovnali až v nastaveném čase šťastným gólem, kdy se Drahoš z dobrých 35 metrů opřel do míče a letící balón zapadl pod břevno oslněného Bárty. Chrast si tak díky trefě Drahoše z velké dálky odvezla z Krouny bod za remízu 2:2. A tým se tak s domácími fanoušky rozloučil druhou remízou v sezoně a potvrdil tak velmi dobré výkony na svém hřišti, kdy zde ze třinácti zápasů vyhrála pouze Skuteč a před posledním kolem soutěže stále neporažený lídr z Proseče.

branky: 45., 65. Svatoň - 58. Koky, 90. Drahoš

rozhodčí: Kostka - Horák, Šmaha

diváků: 120

TJ Sokol Krouna: Bárta - Z. Ducheček, M. Ducheček, Holas, Kulhavý - Stodola, M. Vaňák, Svatoň, Truneček (70. J. Vaňák) - Bělský, Černý (Tušla)

SK Chrast: Pavlík - Nešetřil, M. Plosza, Štosek, Štursa - Bouška, Mikan, J. Plosza (46. Koky), Tesař - Motyčka, Drahoš

Krounské áčko zajíždí v posledním kole sezóny 2013-2014 v sobotu 14. 6. 2014 od 17h na hřiště do Ronova nad Doubravou.