TJ SOKOL KROUNA "A" - TJ SOKOL SVRATOUCH 0:5 (0:2)
Přidal/a admin dne October 07 2014 18:32:10

Krouna - O posvícenském derby se hosté ujali vedení už v 5. minutě, kdy střela Kyncla trefila Macháčka a tečovaný míč skončil šťastně v brance bezmocného Bárty. Ve 12. minutě promáchl ve vápně Bečička a osamocený Macháček přidal druhou branku. Domácí poté stáhli hru pouze na tři obránce, byli lepším mužstvem, ale kromě několika situací, se kterými si poradil brankář Severýn byli neškodní.

branky: 5., 12., 60. Macháček, 82. Drahoš, 88. Pavlík

rozhodčí: Kudyn - Kostka, Ďuriš

diváků: 170

Ve druhé půli chtěla Krouna změnit nepříznivý vývoj utkání, ale když dvě nebezpečné hlavičky Bělského a vyloženou šanci Černého zneškodnil výborně chytající Severýn, udeřilo na druhé straně. V 60. minutě brankář Bárta tak dlouho čekal s rozehrávkou až ho o míč obral opět Macháček, zvýšil na 0:3 a dokonal hattrick. Domácí se pak sesypali a mohli navíc ještě inkasovat víc než jen dvě branky v závěru.

Z Krouny hostující Macháček tak poslal hattrickem svůj mateřský klub na samé dno okresního přeboru. Krounským fanouškům tak pořádně ztrpkla posvícenská neděle. Svratouch se sice ujal vedení po dvou šťastných brankách, ale domácí poté odevzdaným, bezzubým výkonem nebyli nebezpeční a utrpěli nejvyšší porážku na svém hřišti v soutěži.

TJ Sokol Krouna: L. Bárta - Ducheček, Kulhavý, Bečička, J. Bárta - Bělský, Nevole (27. Vávra), Vaňák, Černý (65. Kiričenko) - Charous (70. Bodlák), Svatoň

TJ Sokol Svratouch:Severýn - Adámek, Janušinský, Kaplan, Kapitán ((25. Jelínek) 85. Kaštánek) - Kyncl, Popelka, Bureš (65. Bidmon), Stodola (83. Gregor) - Pavlík. Macháček (68. Drahoš)