TJ SOKOL KROUNA - SK HOLCIM PRACHOVICE 5:2 (3:1)
Přidal/a admin dne March 29 2015 08:51:50

Krouna - Do dalšího důležitého záchranářského souboje vstoupili tentokrát domácí dobře, když už v 9. minutě po akci z levé strany zakončil poprvé do odkryté branky Macháček. Krounští fotbalisté byli od úvodních minut lepším mužstvem a vytvářeli si další šance, bohužel však žádná brankou neskončila, a tak hostující Macháček po chybě krounské obrany hezkým obloučkem přehodil vyběhnutého brankáře Kulhavého a vyrovnal na 1:1. Obdržená branka Krounu nerozhodila a již ve 33. minutě překonal Macháček Brožka po druhé a vrátil domácím vedení. Z. Macháček dokonal hattrick ve 37. minutě, kdy si perfektně naskočil na rohový kop a zvýšil už na 3:1.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako skončila půle první. Domácí byli jednoznačně lepším mužstvem a vytvářeli si další brankové příležitosti. Čtvrtou branku přidali krounští fotbalisté v 56. minutě, kdy rohový kop Vaňáka skončil v síti chybujícího Brožka. Poslední zásah v krounských barvách zaznamenal v 70. minutě jeden z nejlepších hráčů utkání Stodola, který levačkou zakončil pěknou akci z levé strany. Prachovice v samém závěru po trefené ruce Kiričenka dostaly ještě výhodu pokutového kopu, kterou s přehledem využil Jerusalém, 5:2. Domácí, tak v důležitém utkání po zásluze získali tři body, kdy hostující Prachovice jednoznačně přehráli a nebýt dalších spálených šancí mohlo utkání skončit i vyšším skóre.

branky: 9., 33., 37. Macháček, 56. Vaňák, 70. Stodola - 27. Macháček, 86. Jerusalém (P)

rozhodčí: Havel - Šmaha, Šmaha ml.

diváků: 60

TJ Sokol Krouna: Kulhavý - Z. Ducheček, Holas (33. Černý), Bečička, Kiričenko - P. Bělský, Vaňák, Svatoň (70. J. Ducheček), Stodola - Macháček, D. Bělský (53. Vávra)

SK Holcim Prachovice: Brožek - Vojáček (60. Červeňák), Karvai, Hrdlička, Machač - Mrázek (65. Fišer), Klug, Štěpánek, Jerusalém - Macháček (46. Bohatý), Klepetko

V příštím kole zajíždí TJ Sokol Krouna A, v neděli 5.4. od 16:30, v derby u tkání na horkou půdu do Skutče.