TJ SOKOL KROUNA - SK VITANOV 3:0 (3:0)
Přidal/a admin dne April 16 2015 19:20:34

Krouna - V neděli 12.4.2015 odehrála Krouna A další mistrovské utkání proti týmu z Vítanova.

Domácí Krouna se dostala brzo do vedení, když hned v 9. minutě si na rohový kop naběhnul Tomáš Bečička a nekompromisně zakončil 1:0!. Chvilku poté se podobná situace opakovala. Pavel Svatoň nacentroval z pravé strany a Tomáš Bečička hlavou z nulového úhlu prostřelil brankáře Vítanova podruhé 2:0! Třetí gól padl po "samostatném" nájezdu Pavla Svatoně, který s přehledem zakončil 3:0! Nejnebezpečnější akcí Vítanova byl trestný kop, s kterým si, ale domácí gólman M. Kulhavý poradil. Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase.

Druhý poločas se již jen dohrával a domácí Krouna si své vedení pohlídala.

Branky: 9. a 23. Bečička, 30. Svatoň.

Diváků: 150

TJ Sokol Krouna: Kulhavý Z. Ducheček, Drahoš, Bárta, Bečička, Vaňák, Černý, Svatoň, D. Bělský, Stodola, Macháček (J. Ducheček, Obrovský, Bouška)

SK Vitanov: Bednár Novotný, Cestr, Němec, L. Jůn J. Jůn, Picek, Stehno, Kučera Neuwirth, Doležal (Pilař, Uher)

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.

V příštím kole čeká TJ Sokol Krouna A zdatný soupeř z Kameniček. Zápas se hraje v neděli 19.4.2015 od 17:00.