TJ SOKOL KROUNA B - TATRAN MÍČOV 1:4 (0:1)
Přidal/a admin dne April 21 2015 16:31:06

Krouna - Po vcelku vyrovnané první půli, kdy jsme dostali rychlý, hodně laciný gól a pak jsme z mnoha standartních situací a šancí nedokázali trefit branku, pouze břevno po pěkné šanci Pražana.

Ve druhé půli jsme obdrželi druhou lacinou branku, na kterou odpověděl Stodola 1:2. Poté jsme hostům darovali další dva góly po našich chybách a pak jsme už nedokázali nahodit motory a tomu odpovídá konečný stav 1:4. Zbývá jen soupeři pogratulovat a pokusit se o výhru v dalším domácím utkání, které se koná 25. 4. 2015 od 17 hodin opět v domácí aréně přivítáme celek Jenišovic, kdy jste srdečně zváni.

Branky: Stodola - Kosina, Andrle, Pekař, Král

Žluté karty: Stodola, Mach - Kučera

Rozhodčí: Čechlovský Boleslav

Diváků: 30

TJ Sokol Krouna B: Chlupáč, Kadaník, Obrovský (Ducheček J.), Drahoš, Bouška (Vaňák J.), Stodola, Janko, Bělský Patrik, Mach, Pražan, Janoušek (Bělský Dominik, Pekař)

Tatran Míčov: Popelka, Kopecký, Kroutil, Novotný, Pekař, Šimon, Kučera, Douďera, Kosina, Šindelář, Andrle, (Sixta, Brnčo, Adam, Vojtek, Král)