FK KAMENIČKY - TJ SOKOL KROUNA A 2:0 (0:0)
Přidal/a admin dne April 21 2015 16:47:00

Krouna - Derby hrané v přátelské atmosféře přineslo v první půli vyrovnaný fotbal. Hosté předváděli bojovný výkon a favorit se celou první půli do žádné brankové situace nedostal. Naopak to byli právě krounští fotbalisté, kteří ve 30. minutě měli šanci ujmout se vedení, ale Stodola se ve vyložené šanci unáhlil a skákavý balón trefený "z první" vůbec nezamířil mezi tři tyče.

Do druhé půle domácí vystřídali a byl to právě střídající Sádovský, který v 52. minutě po standartní situaci vyskočil nejvýše a nedal hlavou Kulhavému šanci, 1:0. Hosté však zbraně nesložili, postupem času však více otevírali zadní vrátka a tak domácí začali hrozit zejména z rychlých brejků. Po jednom z nich a pěkné trefě k tyči zvýšil Horák v 74. minutě na 2:0 a bylo rozhodnuto. Krouna mohla ještě zdramatizovat utkání v 78. minutě, kdy po standartní situaci hlavičkoval nebezpečně doprostřed branky Bárta, ale Kampů jeho pokus vytěsnil nad břevno. Kameničky v závěru mohly do otevřené obrany přidat ještě další branku, ale svoje šance nevyužily a tak všechny body zůstaly, zejména za výkon v druhém poločase, po zásluze na hřišti favorita. Krouna však předvedla dobrý výkon a může jen litovat neproměněných příležitostí.

Branky: 52. Sádovský, 74. Horák

Žluté karty: Adámek - Bárta, Černý

Rozhodčí: Kišš - Šmaha st., Šmaha

Diváků: 150

FK Kameničky: Kampů - Zavřel (58. Jehlička), Chmelík (58. Hromádko), P. Adámek, Sadílek (46. Sádovský) - J. Adámek (82. D. Adámek), Pešek, Perko, Netolický - Horák, Janáček

TJ Sokol Krouna: Kulhavý - Z. Ducheček, Drahoš, Černý, Bárta - Stodola (84. J. Ducheček), Bečička, Vaňák, D. Bělský (50. Kiričenko) - Macháček (58. Charous), Svatoň (75. Pražan)