TJ SOKOL KROUNA B - SK CHROUSTOVICE B 2:2 (1:2)
Přidal/a admin dne May 05 2015 19:49:24

Krouna - Jako již skoro každý zápas nám uteče začátek a proto jsme již v 2. minutě prohrávali 0:1. Po obdrženém gólu jsme hru zlepšili, ale gól jsme dát nedokázali i přes několik pěkných šancí Doda Bělského a v tom nám ještě napomáhal rozhodčí, který se přes svůj mladý věk bál vynést nějaký tvrdší verdikt. Po další naší hrubce hosté zvýšili na 0:2 a vypadalo to s námi dost špatně, poté ale snížil stav Kuba Kadaník na 1:2 a tak taky skončil poločas.

Druhá půle začala v naší režii, hlavně po několika šancích Zdendy Machyho, ale gól z toho nepadl, poté když nastoupil Miloš Vaňák, který hru oživil, tak se pár minut před koncem konečně Machy trefil a srovnal stav na konečných 2:2.

Branky: Macháček Z., Kadaník J. - Voňka D., Besperát L.

Žluté karty: Macháček Z.

Rozhodčí: Vrána Jan

Diváků: 50

TJ Sokol Krouna B: Chlupáč, Obrovský, Ducheček J., Kadaník, Bouška, Mach, Janko, Macháček, Bělský D., Pospíšil, Pražan, (Pekař, Nekvinda, Vaňák M.)

SK Chroustovice B: Rolínek, Voňka, Matucha, Havlíček, Dostál, Bačina, Krejbich, Balous, Komárek, Rejman, Desperát, (Fikej, Tégl)

Další zápas:

Městec – TJ Sokol Krouna B 3:2 (2:1)

Nezáživné utkání, kdy jsme opět velmi brzo prohrávali 0:2 a ve kterém rozhodla v 85. minutě nepochopitelná nejen pro mě a spousty z našeho týmu ale i pro nějaké fanoušky domácích penalta.

Branky: Svatoš J. 2x, Střasák P. - Pražan O., Janoušek P.

Žluté karty: Broulík M., Ducheček J., Mach M.

Rozhodčí: Vojta Jan

TJ Sokol Krouna B: Chlupáč, Broulík, Mach, Bouška, Ducheček J., Janoušek, Janko, Pražan, Pospíšil, Pekař, Bukáček