TJ SOKOL KROUNA - SK TUNĚCHODY 0:4 (0:1)
Přidal/a admin dne May 11 2015 18:46:23

Krouna - Hosté se ujali vedení už v 8. minutě zásluhou povedené rány Hanka. Tuněchody byly ve slušně hraném utkání lepším mužstvem, ve druhé půli přidali druhý gól a bylo rozhodnuto. Domácí si žádnou gólovou šanci nevytvořili, hosté si hlídali průběh utkání, navíc ve druhém poločase zahodili další šance a zaslouženě si z Krouny odvážejí všechny body za výhru 4:0.

Krouna tak v boji o záchranu favorita nepřekvapila a čeká jí ještě tuhý boj o přežití v přeboru.

branky: 8. Hanko, 55. Adámek, 75. Kučera, 85. Elich

rozhodčí: Vojta - Šebek, Vrána

diváků: 70

TJ Sokol Krouna: Kulhavý - Ducheček, Drahoš, Černý (75. Bouška), Kiričenko - Bárta, Vaňák, Svatoň, Stodola - Charous, Macháček (18. Pražan)

SK Tuněchody: Kudyn - Slezák, Bažant, Šilhánek (75. Elich), Hanko - Pokorný, Mattuš, Kučera (78. Faltejsek), Hudeček - Adámek, Slezák