TJ SOKOL KROUNA B - 1. FC BOJANOV 3:0 (2:0)
Přidal/a admin dne May 19 2015 18:24:15

Krouna - Zápas 21. kola týmu Krouna B doma se soupeřem z Bojanova vyšel nad očekávání. Po celý zápas jsme byli lepším týmem.

 

První branku vstřelil již v 6. minutě Pavel Janoušek, když sám v malém vápně poslal míč pěknou umístěnou střelou zprava křížem k levé tyči. Druhou branku vstřelil za nedlouho v 19. minutě Ondřej Pražan po pěkném centru od postranní čáry také zblízka branky, když prudkou střelou k tyči prostřelil nechytatelně brankáře hostí.

 

V druhém poločase se po faulu ve slibné pozici na Martina Tušlu kopala v 59. minutě penalta. Sám faulovaný ji proměnil střelou doprostřed branky, když brankař šel na druhou stranu. V útočné fázi hosté mnoho příležitostí neměli a tak si bezchybně fungující defenzíva připsala čisté konto. Všem hráčům patří pochvala za kolektivní a bojovný výkon. Opět po delší době jsme si mohli vyslechnout pozápasový vítězný pokřik. Krouna je naše hvězda ..., Krouna je nejlepší ...

 

Branky: 6. Janoušek, 19. Pražan, 59. Tušla

Diváků: 50

 

Sestava TJ Sokol Krouna B: Chlupáč – Obrovský, Drahoš, Ducheček (58.Truneček), Bouška – Nekvinda, Pražan (70. Černý), Tušla, Mach – Janoušek (70. Pekař), Stodola (46. Kulhavý)

 

Ing. Chlupáč Leoš