TJ SOKOL ŽLEBSKÉ CHVALOVICE – TJ SOKOL KROUNA B 3:0 - KONTUMAČNĚ!
Přidal/a admin dne May 19 2015 18:38:26

Krouna - Zápas 22. kola týmu Krouna B ve Žlebských Chvalovicích měl úřední začátek v sobotu 16. 5. 2015 v 17 hodin tedy ve stejném termínu jako zápas týmu Krouna A v Rozhovicích.

 

V pátek den před zápasem se po dohodě obou trenérů podařilo sestavit dvě jedenáctky. Bohužel během soboty dopoledne se omluvili další dva hráči. V této situaci jsme navrhli soupeři ze Žlebských Chvalovic přeložení zápasu na neděli 17. 5. 2015. Soupeř s tímto návrhem nesouhlasil.

 

Před odjezdem v 15 hodin se přítomní hráči týmu B většinově shodli, že zápas týmu Krouna A v Okresním přeboru má větší prioritu a je důležitější odehrát právě toto utkání. Ze soupisky hráčů týmu Krouna B odjeli k zápasu do Rozhovic hráči Jan Drahoš, Ondřej Pražan, Jaroslav Ducheček, Jaromír Obrovský, Libor Bouška a Martin Truneček celkem tedy 6 hráčů.

 

Tato skutečnost vedla k situaci, že na zápas do Žlebských Chvalovic mohlo potencionálně odjet 9 hráčů: Jiří Vaňák (zraněné koleno), Martin Truneček, Pavel Janoušek, Martin Filipi, Vojtěch Nekvinda, Miroslav Bukáček, Michal Pekař, Milan Broulík a Leoš Chlupáč. Tato sestava neměla sebemenší šanci pomýšlet na jakýkoliv výsledek a zcela jistě by nikdo z hráčů neměl z odehraného utkání žádnou radost a velké trápení s téměř jistým dvouciferným výsledem by bylo podle mého názoru jen ostudou krounského fotbalu.

 

Doufám a věřím tomu, že snad většina hráčů hraje fotbal pro zábavu, pro radost ze hry a pro sounáležitost s kolektivem. Upřímně řečeno jezdit na zápas jenom proto, abychom ušetřili finanční pokutu za nedostavení se k utkání, považuji za nedůstojné a do určité míry nezodpovědné k těm hráčům, kterým to není lhostejné.

 

 

Ing. Chlupáč Leoš