TJ SOKOL KROUNA A - TJ TATRAN MIŘETICE 2:0 (1:0)
Přidal/a admin dne June 08 2015 18:27:10

Krouna - Domácí šli do zápasu o bytí a nebytí v okresním přeboru s odhodláním a bojovností zvládnout toto utkání. V nervózním začátku mohla padnout branka na obou stranách, ale nejprve Svatoň a poté i hostující Řezníček v dobré pozici branku netrefili. Skóre se tak měnilo až v 36. minutě, kdy po nejhezčí akci utkání nacentroval z levé strany Charous na zadní tyč, kde Stodola hlavou předložil Macháčkovi balón na zlatém podnose a ten už neměl problém ho uklidit do odkryté branky, 1:0.

 

Domácí ve druhé půli nechtěli připustit žádné komplikace a tak hráli zejména ze zabezpečené obrany, hosté se snažili o vyrovnání, ale Krouna si těsné vedení pozorně hlídala. Uklidňující druhý gól přidali Krounští fotbalisté v 65. minutě po přesném centru z přímého kopu, který krásně uklidil na zadní tyč stoper Kulhavý. Domácí se poté zaměřili už jen na bezchybnou obranu a hrozili pouze z brejků. Miřetice poté měly více ze hry, ale žádnou nebezpečnou situaci si už nevytvořily, a tak domácí po bojovném, zodpovědném výkonu urvali velmi důležité tři body po výhře 2:0.

 

branky: 36. Macháček, 65. Kulhavý

diváků: 150

rozhodčí: Havel - Chour, Starý

 

TJ Sokol Krouna: Bárta - Ducheček, Kulhavý, Černý, Kiričenko - Pražan (50. P. Bělský), Svatoň, D. Bělský (75. Truneček) - Stodola, Macháček, Charous

 

TJ Tatran Miřetice: Alinče - Bureš, Najman, Kopecký, Slanina (80. Procházka) - Doležal, Polívka, Hájek, P. Řezníček - T. Řezníček, Polívka (77. Pecina)

 

 

Ing. Bukáček Zdeněk, TJ Sokol Krouna