TJ SOKOL KROUNA B - FC NASAVRKY B 5:1 (1:0)
Přidal/a admin dne June 09 2015 19:14:19

Krouna - Prvních 30 minut fotbalu bylo ovlivněno asi teplým počasím, protože žádný fotbalový zážitek to nebyl. Po občerstvení nařízeném rozhodčím se vše změnilo a začal se hrát fotbal v naší režii, kdy ve 43. minutě vstřelil gól z přímého kopu Pražan 1:0. A tak skončil první poločas.

Druhá půle začala senzačně a hned ve 49. minutě zvýšil na 2:0 po nahrávce Kadaníka, Stodola. Neuběhlo ani 10 minut a vedli jsme 3:0 po brance Macha, kdy mu nahrál Stodola a bylo téměř rozhodnuto. Poté ještě zvýšil na 4:0 Stodola po nahrávce Kulhavého. V 76. minutě se dočkali gólu i hosté, kdy po úniku z levé strany nekompromisně zavěsil Fant. Na konečných 5:1 završil svůj hetrik dobře hrající hráč Honza Stodola. Pochvala patří všem hráčům, kteří ve 30°C vedru dokázali zahrát výborný fotbal a rozloučili se tak v posledním domácím utkání jarní části výhrou.

Branky: Stodola Jan 3x, Mach Martin, Pražan Ondřej - Fant Karel

Rozhodčí: Šebek Miroslav

Diváků: 50

TJ Sokol Krouna B: Chlupáč, Obrovský, Ducheček J., Mach, Bouška, Kadaník, Pražan(Bukáček), Stodola, Janko, Svatoň(Kulhavý), Pospíšil

FC Nasavrky B: Chvojka, Vomáčka, Hnízdo, Havel, Rejholec J., Paulu, Pešek, Rejholec L., Fant, Poldrman, Novák, Pavlík, Licek