SK VÍTANOV B - TJ SOKOL KROUNA B 1:1 (1:0)
Přidal/a admin dne June 16 2015 21:06:00

Krouna - Poslední zápas sezóny 2014/2015 odehrál tým Krouna B na hřišti soupeře s mužstvem Vítanov B. Začátek zápasu nám nevyšel podle našich představ. Hned na jeho úvodu v 5. minutě po centrovaném míči z levé strany a po zaváhání naší obrany se dostal k míči střední útočník soupeře, který si udělal prostor na hranici velkého vápna a přesnou střelou k pravé tyči zajistil domácím rychlé a překvapivé vedení. Poté se hrálo vyrovnané utkání ve středu hřiště. Postupně jsme začali soupeře lepším pohybem přehrávat a vytvářet si i gólové příležitosti. Bohužel v koncovce bezúspěšně.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem zúročit převahu v držení míče i vstřelením branek. Převahu zúročil až Ondřej Pražan, když v 70. minutě dorazil odražený míč pod břevno prudkou nechytatelnou střelou ve stylu "bodlo". Dále se utkání přelévalo ze strany na stranu. Každá strana měla po jedné šanci, která mohla rozhodnout zápas. Šanci domácích hasil faulem na samostatně pronikajícího útočníka Jaromír Obrovský za cenu žluté karty (o červené se taky dalo uvažovat). Šanci rozhodnout utkání zmařil Martinu Trunečkovi rychlým vyběhnutím brankář domácích. A tak utkání skončilo remízou.

Branky: Vrána Jan - Pražan Ondřej

ŽK: Obrovský Jaromír

Rozhodčí: Havel Jiří

Diváků: 50

TJ Sokol Krouna B: Chlupáč Leoš – Drahoš Jan – Ducheček Jaroslav (46. Kadaník Jakub), Svatoň Pavel, Bouška Libor (46. Obrovský Jaromír), Bělský Dominik, Pražan Ondřej, Janko Tomáš, Mach Martin (60. Tušla Martin) – Ducheček Zdeněk, Truneček Martin

V konečné tabulce IV. třídy okresu Chrudim jsme obsadili 11. místo s dosaženým skóre 44 vstřelených a 64 obdržených branek a při vyrovnaném středu tabulky se ztrátou pouhých 5 bodů na 6. místo. Dařilo se nám zejména v jarní části sezóny hrát vyrovnaná utkání s družstvy z první poloviny tabulky, kdy za zmínku stojí cenné vítězství v Luži B 0:1 (konečný vítěz IV. třídy a postupující do III. třídy), výhra 5:1 s týmem Nasavrk a remízy 1:1 s Kameničkami a v Načešicích. Bohužel jsme ztrácely body s týmy z dolního konce tabulky, kdy můžeme litovat proher v Jenišovicích, Městci, kontumace ve Žlebských Chvalovicích a remíz doma s Jenišovicemi i ztrátu bodů ve Vítanově B.

Všem, kteří jakkoliv přispěli k tomuto výsledku, patří poděkování nejen hráčům, ale i trenérům Miloši Kynclovi a asistentovi Martinu Filipimu. Poděkování patří také našim věrným fanouškům za jejich podporu a Marušce Netolické za výbornou obsluhu a zásobování občerstvením zejména při oslavách po vyhraných zápasech.