TJ SOKOL KROUNA - FC ZAJEČICE 1:4 (0:2)
Přidal/a admin dne April 24 2016 11:24:33

Krouna - Hosté se ujali vedení už v 6. minutě, kdy se do odraženého míče za vápnem opřel Dejdar a střela z úhlu zapadla k levé tyči krounské branky. Na skákavém terénu se hrál v úvodních dvaceti minutách fotbal s mnoha nakopávanými balóny. Domácí byli poté lepším mužstvem, ale do zakončení se nedostávali. Ve 34. minutě utekl po rychlém brejku od půlící čáry Hromádka a s přehledem zakončil, 0:2. Domácí se mohli dočkat kontaktní branky ve 40. minutě, ale Vávra ve vyložené šanci z 5 metrů branku přestřelil.

branky: 50. D. Bělský - 6., 58. Dejdar, 34. Hromádko, 86. Fousek

ČK: 1:1

diváků: 80

Rozhodčí: Ďuriš - Šmaha, Vojta

TJ Sokol Krouna: Janoušek - Ducheček, Kulhavý, Bouška, Zelenka - Vávra, Svatoň, Truneček (77. Janko), Stodola - D. Bělský (82. Talácko), P. Bělský

FC Zaječice: Nejtek - Kulhánek, Hromádko, Zvolánek, B. Jeřábek - M. Jeřábek, Čechlovský, Pejcha (J. Kubelka), Fousek - Konrád, Dejdar (80. T. Kubelka)

Krouna zápas nezabalila a chtěla s výsledkem ještě něco udělat. Snížení se domácí dočkali už po pěti minutách, kdy důrazný D. Bělský obral o míč zaječického stopera a snížil na 1:2. Hostující Konrád navíc o tři minuty později obdržel za nakopnutí bez míče červenou kartu a domácí měli zaděláno na zvrat. Bohužel pro Krounu však z velkého tlaku vytěžili pouze břevno a zblokovanou střelu, která skončila těsně vedle. Domácí navíc v 58. minutě darovali Zaječicím třetí branku, kdy Janoušek odkopl malou domů do autu a krounští zadáci si trestuhodně nepohlídali Dejdara, který prošel mezi třemi hráči a z velkého úhlu trefil z blízka šibenici, 1:3. Domácí poté měli převahu, ale byli bezradní v koncovce, s několika střelami z dálky si Nejtek poradil. V 86. minutě přidal do otevřené obrany Fousek čtvrtý gól.

Krouna, tak zápas, ve kterém měla zejména po vyloučení velkou převahu nezvládla, z tlaku nevytěžila žádnou branku a zejména třetí branka, kdy domácí nezvládli jednoduchý aut utkání rozhodla. Hosté vytěžili z minima maximum a odvážejí si z Krouny tři body za výhru 1:4.