TJ SOKOL KROUNA - SK ROZHOVICE 2:4 (1:3)
Přidal/a admin dne May 23 2016 18:07:22

Krouna - Jednoznačná záležitost favorita. Hosté se ujali vedení po centru z levé strany už ve 4. minutě zásluhou Holuba. Rozhovice byly v první půli jasně lepší a zahodili několik dalších tutovek. Krouna korigovala na 1:3 díky rychlému brejku a zakončení Kusého ve 42. minutě. Poločasový výsledek byl pro domácí ještě mírný.

branky: 42. Kusý, 85. Svatoň - 4. Holub, 17., 35. Stejskal, 68. Voženílek (P)

diváků: 100

rozhodčí: Karásek - Šťourač, Navrátil

TJ Sokol Krouna: Bárta - Z. Ducheček, M. Ducheček (64. Vaňák), Kulhavý, Bouška (27. P. Vávra) - Stodola, Svatoň, D. Bělský (77. Pospíšil), V. Vávra - Janoušek, Kusý

SK Rozhovice: L. Pleskot - Sýkora (80. M. Pleskot), Kadeřábek, V. Voženílek, Suchý - Holub, Stejskal (83. Čopák), Popílek (55. Kubeš), Uhlíř - Kopecký, Skyva (75. T. Voženílek)

Ve druhé půli už si hosté výsledek hlídali, zvýšili z penalty na 1:4 a poté už zápas dohrávali v mírnějším tempu. Krouna ještě snížila v samém závěru Svatoňem z dalšího rychlého brejku a pěkné přihrávce Janouška na 2:4.