VÝSLEDKY ZÁPASŮ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY TJ SOKOL KROUNA
Přidal/a admin dne May 05 2017 19:10:40

Krouna - Výsledky zápasů mladší přípravky TJ Sokol Krouna v jarní části Okresního poháru.

První dvě utkání jarní části (11. kola) sehrála mladší přípravka TJ Sokol Krouna dne 9. 4. 2017 v domácím prostředí s týmy Chroustovic a Hrochova Týnce/Rosic:

V zápase s týmem Chroustovic jsme přes fotbalovější projev a vedení našeho družstva v polovině zápasu nakonec těšně prohráli 5:6 (po poločase 3:1). Na vině bylo především neproměňování šancí.

Branky Krouna: Pražan 2, Vtípil 2, Vodehnal 1

V dalším utkání jsme soupeře z Hrochova Týnce/Rosic jasně přehráli a zvítězili jsme vysoko 16:5 (8:2). Více než počet branek nás potěšilo, že se dařily přihrávky a kombinace, ze kterých bylo vidět, že o sobě hráči na hřišti vědí.

Branky Krouna: Vtípil 7, Vodehnal 5, Pavliš O. 2, Hufnágel 1, Němec 1

Ve 12. kole soutěže 15. 4. 2017 jsme zajížděli do Chrasti k změření sil s týmy Chrasti a Bítovan:

Domácí tým Chrasti je nám dobře z nám ze zimních halových turnajů, kde jsme na něj dosud nenašli recept, a bilance vzájemných utkání tak je jednoznačně ve prospěch Chrasti. Nicméně, co platí v hale, nemusí platit na přírodním hřišti.

Krátce po začátku utkání jsme v důsledku chyb v obraně dvakrát inkasovali, nicméně následně se nám podařilo vyrovnat, a celý první poločas pak byl přetahováním se o vedení. První velice vyrovnaná část utkání skončila 4:4. Ve druhé půli pokračoval náš solidní výkon, který jsme korunovali důslednější hrou, snahou získat míč, jistými zákroky brankáře Švandy a také úspěšnou kombinací. Souhrnem tohoto jsme v utkání nakonec slavili výhru 9:5 a cenné získané body.

Branky Krouna: Vtípil 5, Němec 2, Pavliš O. 1, Vodehnal 1

V zápase s celkem Bítovan se nám dlouho nedařilo vstřelit branku, přestože jsme jasně měli více ze hry. Zbytečně jsme přejímali herní styl soupeře, honili jsme se bezhlavě všichni za míčem, málo jsme kombinovali. Vstřelení prvních gólů nás uklidnilo, takže nakonec se i herní projev našeho týmu zlepšil a mohli jsme vyzkoušet různé sestavy a různé pozice jednotlivých hráčů. Společně jsme se radovali z našeho vítězství 15:1.

Branky Krouna: Vodehnal 7, Pavliš O. 3, Pražan 2, Hufnágel 2, Vtípil 1

Utkání 13. kola byla odehrána 23. 4. 2017 v Tuněchodech:

Jako první nás čekala opět Chrast. Chtěli jsme potvrdit dobrý výsledek z předchozího týdne, což se potvrdilo, když jsme v poločase přehrávali soupeře 4:1. Skvělý herní projev našeho družstva pokračoval i po přestávce a byl korunován vítězstvím 7:2.

Branky Krouna: Němec 3, Pražan 1, Vtípil 1, Pavliš O. 1, Kulhavá E. 1

Ve druhém utkání 13. kola jsme se střetli s týmem Tuněchod, týmem, který jsme doposud nedokázali porazit. Od začátku byl zápas velice vyrovnaný, přesto naši celou dobu museli náskok soupeře stahovat. Po první půli bylo skóre utkání 4:5 v náš neprospěch. Kluci a holky si ale věřili a věřili jim i fanoušci. Ještě několik minut před koncem jsme pohrávali o dvě branky. Napětí a nervozita se stupňovaly a po našem vyrovnání na 6:6 se schylovalo k infarktovému závěru. Vítězný gól byl tentokrát určen pro naše kopačky a Tuněchody jsme premiérově porazili konečným výsledkem 7:6.

Branky Krouna: Vodehnal 3, Němec 2, Vtípil 2