VÝSLEDKY 20. KOLA A KONEČNÉ VÝSLEDKY OP MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK 2016/2017
Přidal/a admin dne August 18 2017 18:55:26

Krouna - Fanouškům krounského mládežnického fotbalu dlužíme ještě informaci o závěru okresního přeboru mladších přípravek.

 

V úvodním zápase 20. kola jsme 11. 6. 2017 na domácím hřišti hostili Zaječice. Soupeř k zápasu dorazil s poměrně velkým zpožděním a naši hráči museli během čekání vyhledávat cenný stín, aby jim ostré sluníčko nevzalo všechny síly ještě před utkáním. V samotném utkání jsme dominovali a zvítězili jsme 10:5.

 

Branky Krouna: Vodehnal 4, Vtípil 3, Němec 2, Kulhavá J.

 

Foto: Vtípil Martin, TJ Sokol Krouna

 

V dalším utkání nás čekala Luže. Hrálo se za divácky velice slušné kulisy a zápas byl bohatý na branky. Při chuti byli především obránci Lojza Hufnágel a Tobík Pražan. Poslední zápas sezóny jsme vyhráli poměrem 13:3. Následnou děkovačkou domácímu publiku kluci a holky ukončili úspěšnou sezónu.

 

Dne 16. 6. 2017 se konala na hřišti v Krouně rozlučka s fotbalovou sezónou. I když nám až tak moc nepřálo počasí, užili jsme si společně s rodiči příjemné odpoledne naplněné fotbálkem, sladkými i slanými zákusky, bramborovými pekáčky, palačinkami a dalšími dobrotami. Byl také čas zhodnotit uplynulou sezónu, pochválit děti za chuť hrát fotbal a za odvedené výkony, rodičům za celkovou podporu. Byla to úspěšná sezóna, kdy jsme obsadili konečné 3. místo ve skupině B. Může nás také těšit, že v první desítce nejlepších střelců (celkově181 dětí) máme hned tři zástupce: 4. místo Jan Vtípil, 6. místo Radim Vodehnal, 7. místo Jiří Němec.

 

V sezóně 2017/2018 budeme nastupovat již jako starší přípravka, protože část hráčů by již za mladší přípravku nemohla nastupovat. Ostrý start v soutěži nás čeká 3. 9. 2017 na domácím hřišti proti týmům Rosic a Chroustovic.

 

Držte nám palce.

 

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.

 

Vtípil Martin, TJ Sokol Krouna

 

Kušta Michal