PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS: KROUNA - PRACHOVICE 6:0 (2:0)
Přidal/a admin dne March 15 2010 19:15:13

Krouna - První přípravný zápas jsme hráli v Chrudimi na umělé trávě proti celku Prachovic. Začátek utkání byl vyrovnaný, hrálo se spíše ve středu pole. V první vážnější akci se ocitl Michal Černý, "samostatný nájezd" však neproměnil. Od této chvíle jsme začali využívat i krajní strany, což na hráče Prachovic platilo. První dva góly padly po centrech z pravé strany. Nejprve se hlavou trefil Pavel Svatoň a chvilku poté přidal druhý gól Ondřej Holas. Hráči Prachovic v prvním poločase vyslali na naši bránu jednu nebezpečnou střelu s kterou si však poradil Vojta Šmahel.

V úvodu druhého poločasu se z velkého vápna trefil Honza Bárta a zvýšil na 3:0. Toto hráče Prachovic definitivně zlomilo. Hrálo se jenom na jednu branku. Další trefy přidali Ondřej Holas, Zdeněk Macháček a Mirek Kysilko. V druhém poločase působili hráči Prachovic odevzdaným dojmem a nebýt jejich výborně chytajícího gólmana odvezli by si dvouciferný debakl.

Na hře Krouny bylo pozitivní, že se hráči pokoušeli střílet již z větších vzdáleností, což v předchozích zápasech nebývalo. Naopak negativní bylo poměrně dost neproměněných šancí.

Příští týden bychom rádi odehráli další přípravný zápas, bohužel Prosetín odvolal nabídku a tak hledáme soupeře.

Fakta zápasu:

Branky: Ondřej Holas 2, Pavel Svatoň, Honza Bárta, Zdeněk Mácháček, Mirek Kysilko

Sestava: Vojta Šmahel - Martin Ducheček, Martin Sodomka, Mirek Kysilko, Zdeněk Ducheček, Zdeněk Skala, Tomáš Bečička, Ondřej Holas, Miloš Vaňák, Michal Černý, Pavel Svatoň ( Láďa Bárta, Michal Kulhavý, Honza Bárta, Honza Kučera, Tomáš Janko, Zdeněk Mácháček ). Střídalo se "hokejově".