PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR "VESELÁ VĚDA" SKUTEČ
Přidal/a admin dne March 27 2019 10:11:08

Skuteč - O letních prázdninách pořádáme příměstský tábor "bez spaní" s programem od 8:00 do 16:00, a to ve dnech 5. srpna 9. srpna 2019 na Gymnáziu Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči.

 

Naše tábory jsou určeny pro malé badatele od 5ti do 12ti let, kteří rádi prozkoumávají zákonitosti ze světa přírodních věd. Věnujeme se jednoduchým, věku dětí přizpůsobeným pokusům z oblasti chemie, biologie i fyziky. S jakými tématy pracovaly děti v minulých letech? Například při zkoumání vody jsme měřili nejen pH a určovali tvrdost, ale také zkoumali, kteří živočichové v okolí vody žijí a stavěli vodní mlýnky, abychom si vyzkoušeli sílu, jakou voda má i způsoby, jak ji využít v náš prospěch. Při práci s rostlinami si děti založily herbář, vyráběly léčivou mast i tinkturu, barvily látky rostlinnými barvivy. Letos je pro ně nachystán neméně zajímavý program.

 

 

Kromě pokusů, které provádíme uvnitř i v terénu je čas i na hry, odpočinek, prostě užívání léta a prázdnin.

 

Tábory pořádáme v řadě měst po celé ČR, konkrétní termín pro tábor je uveřejněn na webových stránkách www.veselaveda.cz.

 

Cena činí 1.950 Kč (5.8. - 9.8.2019), nebo 490 Kč/den.

 

Tábor se koná od pondělí do pátku, od 8:00 do 16:00. Je zajištěn teplý oběd a pitný režim. Součástí programu je celodenní výlet.

 

Příměstský tábor "Veselá věda" Skuteč (253 kB)

 

Je možné hlásit se na jednotlivé dny, poté cena jednoho dne je 490 Kč.

 

Registrace:

https://registrace.veselaveda.cz/tabor/?region=&city=&camp=

 

Bc. Ing. Kouřilová Jindřiška, Koordinátor Veselá věda z.ú.

 

Email: jindriska.kourilova@veselaveda.cz

Mobil: +420 727 862 072

Web: www.veselaveda.cz

FB: www.facebook.com/VeselaVeda

 

Teplá Ivana, Obec Krouna

 

Kušta Michal