SPORTOVNÍ DEN ŽÁKŮ PRVNÍHO STUPNĚ - VĚŘÍŠ SI?
Přidal/a admin dne June 19 2019 11:58:03

ZŠ Krouna - V pondělí 17. června 2019 žáci první, druhé, třetí, čtvrté a páté třídy nezasedli do školních lavic, ale zamířili na velmi pěkně upravené fotbalové hřiště. Zde pro ně jejich třídní učitelky společně s vychovatelkami ŠD družiny (paní Hana Chmelíková a slečna Lenka Vašková) připravily poměrně náročné sportovní závody.

 

Foto: Mgr. Novotná Věra

 

Dopoledne jsme zahájili štafetou družstev jednotlivých tříd, po ní následovaly další sportovní disciplíny. Každé z dětí soutěžilo ve vytrvalostním běhu, sprintu, překonání překážkové dráhy, hodu do dálky, skoku z místa, hodu plným míčem, hodu na cíl a počtu přeskoků přes švihadlo za půl minuty. Závodníci předvedli, že vše v hodinách tělesné výchovy poctivě natrénovali, a přestože výsledky jednotlivců byly velmi rozdílné, dobrý výkon podali opravdu všichni soutěžící.

 

Chtěly bychom poděkovat vedení školy za podporu při organizaci těchto závodů, SOKOLU Krouna za zapůjčení sportovního hřiště a malým asistentkám I. Macháčková a A. Laštůvkové ze II. třídy, které sice nemohly se sádrou na ruce závodit a přesto pomáhaly všude, kde bylo třeba.

 

Výsledková listina:

 

I. třída

1. Adéla Broulíková

2. Tomáš Bečička

3. Pavel Drahoš

 

II. třída

1. Jakub Novotný

2.Tomáš Šebek

3. Pavel Uchytil

 

III. třída

1. David Pytlík

2. Petr Bukáček

3. Šimon Ondřich

 

IV. třída

1. Hana Kroužilová

2. Ondřej Pavliš

3. Eliška Nekvindová, Ema Štorková

 

V. třída

1. Anna Broulíková

2. Jakub Šenkýř

3. Milan Tomášek

 

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.

 

Za vyučující prvního stupně a vychovatelky ŠD Mgr. Novotná Věra

 

Kušta Michal