TJ SOKOL KROUNA - SK CHRAST 6 : 1 ( 1:0 )
Přidal/a admin dne October 12 2010 18:49:08

Krouna - V prvním poločase viděli diváci vyrovnaný fotbal s náznaky šancí na obou stranách.  Za zmínku stojí situace ze 35. minuty, kdy Zdeněk Macháček napálil míč z dobrých 18 metrů a ten skončil až v síti, 1:0. Tento moment byl pro TJ Sokol velmi důležitý a nasměroval jej ke konečnému vítězství.

Do druhé půle nastoupili domácí fotbalisté jakoby politi živou vodou. Během prvních patnácti minut nasázeli hostům 3 branky a bylo veselo .....

Hosté se sesypali a bylo jen otázkou, na jakém čísle se zastaví konečné skóre. Branky padaly hlavně zásluhou dvou střelců. Zápas vyšel jak Zdenku Macháčkovi,  tak Zdenku Skalovi. Oba si připsali po 3 brankách.

Jednu branku si připsali také hosté, kdy v závěru utkání pokazili nulu brankáři Láďovi Bártovi z pokutového kopu.

Sestava TJ Sokol Krouna: Bárta – Ducheček Z., Kulhavý, Ducheček M., Žďánský – Šmahel, Vaňák, Holas, Skala – Svatoň, Macháček