SK CHROUSTOVICE "A" - TJ SOKOL KROUNA "A" 1:2 (1:1)

Krouna - Hráči Chroustovic hráli velice tvrdý fotbal. V prvním poločase měli mírně navrch. Přesto jsme se dostali do vedení. Lukáš Truneček  nás svojí premiérovou brankou dostal do vedení. Bohužel stav 0:1 vydržel jen minutu. Hned z rozehrávky hráči Chroustovic vyrovnali na 1:1. V druhém poločase jsme hru zlepšili a několikrát nebezpečně ohrozili soupeřovu branku. Druhou trefu si připsal Tomáš Bečička ( mimochodem taky premiérovou ). Přetažený centr usměrnil hlavou za záda soupeře 1:2. V posledních minutách utkání nás soupeř zatlačil před bránu, ale naštěstí pro Krounu z toho nic nebylo. Můžeme tedy slavit další ( nečekané ) vítězství.

Děkujeme fanouškům za perfektní podporu během utkání.